More

  ARK: Survival Ascended Yenilikleri ve Scorched Earth Genişlemesi

  ARK: Survival Ascended Yenilikleri ve Scorched Earth Genişlemesi

  ARK: Survival Ascended, Unreal Engine 5’in gücünü kullanarak ve çapraz platform oyununu destekleyerek, ARK: Survival Evolved’un yeniden yapılandırılmış dünyasına yeni ve dönen oyuncuları tanıtmaya devam ediyor. Şimdi Snail GamesScorched Earth Genişleme Haritası ve Bob’s Tall Tales DLC’si ile ARK: Survival deneyimine daha fazlasını getiriyor.

  Bob’s Tall Tales DLC, Karl Urban ve Auli’i Cravalho’yu Getiriyor

  The Boys yıldızı Karl Urban’ı bir maceraya eklemek hiçbir zaman kötü bir fikir değildir ve yeni Bob’s Tales DLC de bir istisna değildir. Bu premium DLC, ikonik ARK efsanesi Bob’u (Urban tarafından seslendirilmiş) ve onun “inanılmaz gerçek maceralarını” anlatıyor.

  ARK hayranları, oyunun acımasız dünyasında, Bob’ların evrenin acemileri olduğunu (geçmişteki ARK’ların orijinal varsayılan karakter adı) ve bu Bob’un iddialarına rağmen bir istisna olmadığını biliyorlar. Animasyonlu Explorer Notlarını buldukça, Bob zafer hikayelerini Meeka’ya (Moana’nın Auli’i Cravalho tarafından seslendirilmiş) aktaracak ve siz de onun hikayesini dinleme şansı bulacaksınız.

  ARK: Survival Ascended Scorched Earth Genişleme Haritası, Fethedilmeyi Bekleyen Acımasız Bir Çölü Oyunculara Sunuyor

  Scorched Earth Genişleme Haritası, tüm ARK: Survival Ascended oyuncuları için ücretsizdir ve 1 Nisan 2024’te yayına girecektir. Bununla birlikte getirdiği kavurucu kumlar şaka değildir, oyuncuları kum fırtınalarına ve fethedilmesi gereken yeni canavarlara karşı zorlayan acımasız bir arazi ile karşı karşıya bırakır.

  Paramount+’da ARK: Animasyon Serisi, ARK: Survival Ascended’a Renkli Karakterlerini Getiriyor

  ARK: Animasyon Serisi şu anda ABD ve Kanada’da Paramount+‘da mevcut ve tüm diğer Paramount+ uluslararası pazarlarına Cuma, 19 Nisan’dan itibaren gelecek. 21. yüzyıl paleontoloğu Helena Walker’ın (Madeleine Madden) aniden prehistorik canavarların olduğu bir toprakta bulduğu hikayeyi anlatan ve Michelle YeohGerard ButlerDavid TennantMadeleine MaddenJeffrey WrightElliot PageKarl UrbanDevery Jacobs gibi yeteneklerin yer aldığı dizi, özel animasyon kostümleri ile kutlanacak. ARK: Survival Ascended’da, özel Dear Jane notlarını avlayarak HelenaBobDodo ve Scary the Parasaur karakterlerinin kostümlerinin kilidini açabilirsiniz. Yeni notlar ve yeni kilidini açılabilir kostümler, önümüzdeki haftalarda eklenecek.

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img