More

  Assassin’s Creed: Mirage, iOS Çıkış Tarihi Duyuruldu

  Assassin’s Creed: Mirage, iOS Çıkış Tarihi Duyuruldu

   

  Assassin’s Creed: Mirage, ilk olarak 2023 yılında Apple Wonderlust etkinliğinde karşımıza çıktı. En son nesil iOS cihazlara çıkış yapacak oyun, mobil oyuncuları oldukça sevindirecek. Ubisoft, sevilen oyunu ile büyük başlıklı bir konsol oyununu ilk defa mobil olarak deneyimleme şansı veriyor. 

   

  Assassin’s Creed: Mirage için Belirlenen iOS Çıkış Tarihi ve Platformlar

   

  Iphone 15 Pro ve Pro Max için çıkış yapacak Assassin’s Creed: Mirage, çapraz kaydetme özelliklerine sahip olacak. Oyunun konsollar için yaptığı çıkışın sekiz ay sonrasında mobile gelecek oyun, mobil oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. App Store sayfası açılan oyun için Ubisoft tarafından belirlenen tarih 6 Haziran. Diğer bir taraftan ise, App Store Türkiye sayfasında ise tarih 10 Haziran. Bu da muhtemelen, bölgeler için farklı tarihlerde çıkış yapacağını gösteriyor. Oyunun, mobil oyuncular tarafından merak ve ilgiyle beklendiğini görebiliyoruz.

   

   

  Bağdat’ta, 9. yüzyıl deneyimi sunan Assassin’s Creed: Mirage, seriyi özlenen gizlilik köklerine döndürüyor.  Bunlara ek olarak, çapraz ilerleme ve kaydetme seçenekleri de oyuna dahil. Sonuç olarak oyuncular, oyunu birden fazla cihazda deneyimleyecek. 

   

  Ubisoft’un Mobil Oyun Gelişmeleri

   

  Ubisoft tarafından mobil cihazlara hazırlanan tek oyun  değil. Aynı zamanda, hem bu değil. Android hem iOS cihazlar için bir oyunun daha üzerinde çalışıyor. Assassin’’s Creed: Jade adı verilen oyun Çin’de geçecek. Assassin’s Creed: Jade, tamamen özelleştirilebilen bir karakter sahip. Yeni yapımların serinin hayranları tarafından merakla beklendiğini görüyoruz.

  Assassin’s Creed serisi ile oldukça büyük bir başarı yakalayan Ubisoft, seriyi sürekli ileri taşıyor. Bu sayede, oyuncuların ilgisini de canlı tutmayı başaran şirket, adından çokça bahsettirmeyi başardı. Kendini tekrarlayan oyunlardan ziyade, Ubisoft gelişen ve ilerleyen oyunlar ile başarıyı yakaladı diyebiliriz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img