More

  Assassin’s Creed Red: Antik Japonya’ya Yolculuk

  Assassin’s Creed Red: Antik Japonya’ya Yolculuk

  Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed Red ile oyuncuları antik Japonya’nın gizemli dünyasına davet ediyor. Bu yeni başlık, serinin hayranları tarafından uzun süredir beklenen bir temayı işliyor ve Ubisoft Quebec’in elinden çıkacak olmasıyla da ayrı bir heyecan yaratıyor.

  Assassin’s Creed Red Ana Menü Sızıntısı ve Oyunun Detayları

  Assassin’s Creed Red’in ana menüsünün bir sürümü çevrimiçi olarak sızdırıldı ve oyunun antik Japonya ayarını ve çift kahramanları ima eden görseller içerdiği görüldü. Ubisoft Quebec, Assassin’s Creed 4: Black Flag ve Odyssey gibi hayranların beğenisini kazanan oyunlarla tanınan bir stüdyo. Red, oyunculara çift kahraman kontrolü sunuyor olabilir; bir kadın shinobi suikastçı ve bir erkek samuray, birçoğunun tarihi figür Yasuke olduğuna inandığı.

  Assassin’s Creed Infinity ve Yeni Yapı

  Assassin’s Creed Infinity, Ubisoft’un gelecekteki AC oyunlarını içerecek bir merkez olarak tanıtıldı. Ancak, bu yapının tam olarak neyi kapsayacağı ve nasıl işleyeceği henüz net değil. Infinity, Assassin’s Creed Hexe ve Assassin’s Creed Jade mobil oyunu ile birlikte 2022 Ubisoft Forward’da duyurulmuştu.

  Geliştirme ve Beklentiler

  Ubisoft Quebec, oyunculara Assassin’s Creed Red ile “çok güçlü bir shinobi fantezisi” sunma sözü veriyor. Oyunun ana menüsünde yer alan “Sezon Seç” ve “Demo Oyna” seçenekleri, Ubisoft’un oyun için mevsimsel içerikler ve bir demo planladığını gösteriyor.

  ()

  Yaklaşan Etkinlikler ve Güncellemeler

  Ubisoft, Star Wars Outlaws’ın 30 Ağustos’ta geleceğini ve 10 Haziran’da bir Ubisoft Forward etkinliğinin planlandığını açıkladı. Serinin hayranları, bu etkinlikte Assassin’s Creed Red hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler ve muhtemelen oyunun çıkış tarihi hakkında da bilgi alabilecekler.

  Oyunun Sızdırılan Ana Menüsü ve Beklentiler

  Assassin’s Creed Red oyununun ana menüsünün sızdırılan görüntüleri, oyunun antik Japonya’da geçeceğini ve çift kahramanlı bir yapıya sahip olacağını doğruluyor gibi görünüyor. Menüdeki “Sezon Seç” ve “Demo Oyna” seçenekleri, Ubisoft’un oyun için mevsimsel içerikler ve bir demo planladığını gösteriyor. Oyuncuların ana menüden karakterlerini seçebilecekleri ve muhtemelen oyun sırasında da bunu yapabilecekleri anlaşılıyor.

   

  Oyunun Geleceği ve Oyuncuların Tepkileri

  Assassin’s Creed Infinity’nin yapısı ve neyi kapsayacağı hala belirsizken, Assassin’s Creed Red’in sızdırılan ana menüsü, Ubisoft’un bu yeni başlık için büyük planları olduğunu gösteriyor. Oyuncular, Ubisoft’un tek oyunculu deneyimler serisi için Call of Duty HQ benzeri bir yapıyı seçmesi konusunda bölünmüş durumdalar. Ancak, Assassin’s Creed Red’in vaat ettiği antik Japonya ayarı ve shinobi fantezisi, serinin hayranları arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda.

  Sonuç

  Assassin’s Creed Red, Ubisoft’un Assassin’s Creed serisine yeni bir soluk getiriyor. Antik Japonya ayarı, çift kahramanlı yapı ve Assassin’s Creed Infinity’nin merak uyandıran yapısıyla, oyunun çıkışı sabırsızlıkla bekleniyor. Ubisoft Forward etkinliğinde, oyun hakkında daha fazla ayrıntının ortaya çıkması ve Assassin’s Creed serisinin geleceğine dair ipuçlarının verilmesi bekleniyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img