More

  Assassin’s Creed Shadows Oynanış Fragmanı Yayınlandı

  Assassin’s Creed Shadows Oynanış Fragmanı Yayınlandı

   

  Gerçekleşen Ubisoft Forward etkinliği Ubisoft’un beklenen yeni oyunu hakkında bir gelişme ile geldi. Serinin hayranlarının merakla beklediği Assassin’s Creed Shadows için detaylı bir oynanış fragmanı oyuncularla buluştu. Japonya’da geçen yeni oyun için yayınlanan fragmanda iki ana karakterin yetenekleri ve oynanış oyunculara sunuldu.

   

   

  Assassin’s Creed Shadows Oynanış Fragmanı Oldukça Heyecan Verici

   

  Ubisoft Forward’da yayınlanan oynanış fragmanı ilk olarak ana karakterlerden biri olan Yasuke ile başlıyor. Yasuke’nin dövüş yeteneklerini oyunculara sunan fragmanda, karakterin Fujioka Jiro adlı bir adamı öldürmek amacı ile küçük bir köye girişini görüyoruz. Gizlilikten ziyade, dövüş odaklı bir deneyime odaklanıyor. Askerlere karşı hücum eden samuray Yasuke bizlere, oldukça güçlü bir karakter olduğunu gösteriyor. Düşmanına karşı hızlı bir hareket ile başarıya ulaşan Yasuke, aksiyon dolu bir macera yaşatıyor. Bunun ardından fragman ikinci karakter olan Naoe ile devam ediyor.

   

   

  Yapımın gizlilik odaklı yeteneklere sahip karakteri Naoe, ağaçların üzerinden sallanarak hızlı bir suikast düzenliyor. Aynı zamanda çatılara da tırnabailen Naoe, klasik Assassin’s Creed oynanışını da içinde barındırıyor. Kaleyi fethetmek için iki karakter arasında seçim yapmanıza fırsat sunan Assassin’s Creed Shadows oynanış fragmanı, serinin köklerinden çok uzaklaşmıyor gibi duruyor. Her iki karakter ile de keyifli bir deneyim sunacak olan yeni yapım, serinin favori oyunlarından biri haline gelebilir.

   

  Yeni Yapım İnternet Bağlantısı Gerektirecek

   

  Tüm bunlara ek olarak, Assassin’s Creed Shadows’un gerçekten harika göründüğünü söylemekte fayda var. Bunun yanı sıra Assassin’s Creed Shadows, bazı oyuncular için olumsuz karşılanan durumlara da sahip. Yapım, diğer Ubisoft oyunlarından farksız olarak yoğun bir biçimde para kazanma yöntemleri içeriyor. Bunlardan biri ise “mini savaş geçişleri” adı verilen kozmetik kilidini açma özelliği. Diğer bir taraftan ise oyunu yüklemek için internet bağlantısı içerecek. Aslına bakacak olursa, günümüzde çoğu oyuncu tamamen internet bağlantısı gerektiren oyunlara alışkın. Ancak bu durum tüm fiziksel kopyaları oldukça değersiz hale getiriyor. Bu nedenle yapım, oldukça iyi bir deneyime hazırlanıyor olsa da, tamamen ideal bir durumda değil diyebiliriz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img