More

  Co-Op Oyunu Back 4 Blood, Steam’de İndirime Girdi!

  Co-Op Oyunu Back 4 Blood, Steam’de İndirime Girdi!

   

  Sevilen Co-Op zombi oyunu, kısa süreliğinde Steam’de müthiş bir indirime girdi. Back 4 Blood Steam indirim süresi 24 Haziran’da sona erecek. O zamana kadar Back 4 Blood, 5,99 dolar fiyat etiketi ile satın alıma açık durumda. Yapım %90 indirim ile çıkış yaptığı tarihten bu yana neredeyse en düşük fiyat etiketine sahip. Buna ek olarak yapım, aynı zamanda Deluxe ve Ultimate sürümler için de indirim sağlıyor. Yarına kadar geçerli indirimde, Deluxe sürüm 8,99 dolar etiketi ile Ultimate sürüm ise 9,99 dolar etiketi ile alıcıları ile buluşuyor.

   

   

  Back 4 Blood, 2021 yılında gerçekleştirdiği lansman biraz zorlu bir dönemden geçti. Buna rağmen yapım, şimdilerde oyun dünyasında adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Aldığı düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler ile olumlu yorumlar almayı başarıyor. Bu başarısı ile piyasadaki sevilen co-op oyunları arasında yer alan Back 4 Blood, muhteşem bir deneyimin kapılarını aralıyor. Yapım, aldığı güncellemeler ve DLC’ler ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Back 4 Blood, gün geçtikçe daha da geliştirilmek için çabalanıyor. Böylelikle bu Back 4 Blood Steam indirimi sayesinde yapımın, daha çok oyuncuya ulaşması bekleniyor.

   

  Back 4 Blood Steam İndirimi 24 Haziran’da Son Buluyor

   

  Sınırlı süre için uygulanan bu indirim, Back 4 Blood’ı deneyimlemek isteyen oyuncular için harika bir fırsat. Uygulanan %90 indirim kapsamında ana oyuna ek olarak, Deluxe ve Ultimate sürümleri de muhteşem fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu iki ana sürüm de yapımın üç ana genişlemesini içeriyor. Buna ek olarak, Ultimate sürüm birçok dijital avantaj daha sağlıyor. 

   

   

  Oldukça iyi bir DLC desteğine sahip olmasına rağmen Back 4 Blood, istenen popülariteyi yakalayamadı. Left 4 Dead serisinin halefi olarak görülen yapımın geleceği bu nedenle belirsiz. Geçen yıl çıkan Back 4 Blood 2 geliştirme iddialarının ardından somut bir gelişme duyurulmadı. Buna ek olarak, Left 4 Dead 3 için de Valve’dan onay gelmemesi türün sevenlerini endişelendiriyor. İki yapım arasında oldukça bariz farklar olsa da, ikisinin de hissettirdiği deneyim oldukça benzer. Bu nedenle Back 4 Blood, Left 4 Dead sevenleri için şans verilmeye oldukça uygun.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img