More

  Beyond Good and Evil 20. Yıl Sürümü Çıkış Tarihi Açıklandı

  Beyond Good and Evil 20. Yıl Sürümü Çıkış Tarihi Açıklandı

   

  Ubisoft’un en talep gören oyunlarından biri olan Beyond Good and Evil, ilk olarak 2023 yılında oyuncularla buluştu. Bir uzaylı komplosunu ortaya çıkarmaya çalışan gazeteci Jade’in etrafında dönen Beyond Good and Evil, ilk başta beklenen etkiyi yaratamamıştı. Bunun ardından, 2011 yılında HD duzenleme alan yapım, şimdilerde Beyond Good and Evil 20. Yıl Sürümü ile Ubisoft’un en sevilen işleri arasında yer alıyor.

   

  Beyond Good and Evil 20. Yıl Sürümü Çıkış Tarihi

   

  Merakla beklenen Beyond Good and Evil 20. Yıl Sürümü çıkış tarihi belirlendi. Oyuncuları heyecanlandıran bu yeni sürüm 25 Haziran tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Buna ek olarak, 12 Temmuz tarihi için de bir gelişme var. Yapın dijital olsa da, Limited Run Games tarafından fiziksel Koleksiyoncu Sürümü de ön-siparişe açılıyor. Oyuncular yapımın yeni sürümü için oldukça meraklı bir bekleyiş sürüyor olsa ancak oyuncuların meraklı olduğu başka bir konu var. Oyuncuların uzun zamandır beklediği asıl merak konusu Beyond Good and Evil 2’nin geliştirilme süreci.

  Ayrıca bu heyecan verici yeni yapım ile birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. HD sürüme göre birçok yükseltme barındıran yapım, 4K çözünürlük ve 60 FPS’de oynanıyor. Bunlara ek olarak otomatik kaydetme, geliştirilmiş kontroller ve kesilmiş sahneleri atlama gibi bazı kalite iyileştirmeleri de yenilenmiş sürüm ile oyun dünyasına giriş yapmak için hazırlaıyor.

   

   

  Beyond Good and Evil yeni sürümü muhteşem bir gelişme olsa da, oyuncular hala bazı hayal kırıklıkları yaşıyorlar. Bunun sebebi ise Beyond Good and Evil 2 için bilgi eksiklikleri. Aslına bakılırsa, yakın zamandaiçerden bir bilgi ortaya çıktı. Bu bilgi, Beyond Good and Evil 2’nin hala geliştirildiğinden bahsediyordu. Bu bilgi, bizlere bilinenin dışında bir şey getirmedi. Hazlihazırda, Beyond Good and Evil 2‘nin geliştirildiğini biliyoruz ancak birkaç senedir resmi bir gelişme yok. Bu sebeple , yapımın bir geliştirme cehenneminde olduğunu düşünüyoruz. Hakkında resmi bir bilgi gelmemesi ve senelerdir hakkında konuşulaması da bunu adeta kanıtlar nitelikte. Daha önce de geliştirildiği haberi gelen ancak piyasaya sürülmemiş oyun sayısı oldukça fazla.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img