More

  Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Gününde Xbox Game Pass’e Gelecek

  Call of Duty: Black Ops 6 Çıkış Gününde Xbox Game Pass’e Gelecek

   

  Xbox Game Pass aboneleri için müjdeli haber geldi. Call of Duty: Black Ops 6’nın çıkış gününde Xbox Game Pass’te yer alacağı Xbox tarafından doğrulandı. Bu doğrultuda, Game Pass aboneleri, 15 Kasım tarihinde oyunu direkt olarak satın almadan deneyimleyebilecekler. 

   

   

  Bildiğiniz üzere Xbox, Activison Blizzard’ı satın alacağını duyurduğunda akıllara birçok soru geldi. Oyuncuları endişelendiren sorular arasında, en dikkat çeken ise Call of Duty oyunlarının Xbox özel olup olmayacağı oldu. Buna ek olarak, oyunların Game Pass’e gelip gelmeyeceğini de merak eden oyuncular nihayet cevaplara ulaşıyor. Bu sebeple, Xbox bünyesinde çıkış yapacak ilk CoD oyunu için yayınlanan fragman, oyunun Game Pass’te yer alacağını doğruladı.

   

  Call of Duty: Black Ops 6 Fragmanı ile Birçok Detay Ortaya Çıkıyor

   

  Yayınlanan Call of Duty: Black Ops 6 fragmanı, oyunla ilgili detaylara dikkat çekmeyi başarıyor. Fragmanda Call of Duty: Black Ops 6’nın geçeceği döneme dair bakış sağlanıyor. Aynı zamanda, eski dünya liderlerine de yer veriliyor. Fragman sonunda belirtilen detay ise, oyunun çıkış gününde Xbox Game Pass’te yer alacağını doğrular durumda. Ek olarak bu ay Xbox Game Pass’ten ayrılan oyunlara da buradan ulaşabilirsiniz.

   

   

  Xbox Oyun Endüstrisini Değiştirecek Bir Adım Attı

   

  Call of Duty: Black Ops 6’nın doğrulanan Xbox Game Pass çıkışı, akıllara yeni birkaç soru işaret daha ekliyor. CoD: Black Ops 6‘nın sadece PS5 ve Xbox X/S için çıkış yapması bekleniyor. Yaşanan bu durum diğer konsol oyuncularını büyük bir değişiklik yaşamak durumunda bırakacak. Gerçekten bu şekilde gerçekleşirse, oyun endüstrisinde bir takım değişimler yaşanması oldukça muhtemel.

   

   

  Günümüzde PS4 kullanan oyuncu sayısı oldukça fazla. Hal böyle iken, oyuncuların yeni oyunu deneyimlemek için yeni bir konsol edinmesi gerekecek. Bu adım sebebiyle tercihler Xbox’tan yana kullanması ihtimaller dahilinde. Kısaca, oyuncuların Black Ops 6’ya erişmek için Xbox konsolu satın olasılığı oldukça fazla. Tahminler doğrultusunda, oyuncular oyuna ekstra ücret ödemeden erişmek için bu yöntemi tercih edecek. Şirketin bu hamlesi, oyuncuları oyun satın almaktan fazlasına teşvik edecek. Böylelikle, oyuncuları Xbox ekosistemine dahil etmeyi amaçlıyor olabilirler diyebiliriz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img