More

  Cities Skylines 2 Haziran Güncellemesi Detayları

  Cities Skylines 2 Haziran Güncellemesi Detayları

   

  Cities: Skylines 2, oyuncu geribildirimleri doğrultusunda Haziran ayında büyük bir güncelleme almaya hazırlanıyor. Oyun deneyimini iyileştirmek adına yapılacak bu ekonomik güncelleme, birçok yeniliği beraberinde getirecek. Konsol performansını iyileştirmek ve çökme sorunlarını çözmek için yapılan bu güncelleme aynı zamanda FPS’i artışı da sağlayacak.

   

  Yayıncı Paradox Interactive, Cities: Skylines 2 için yapılacak tüm güncellemeler adına bir zaman çizelgesi yayınladı. Yayıncı, zaman çizelgesi konusunda oldukça şeffaf davransa da, bazı gecikmelerin yaşanması hala olası. Dolayısıyla, oyuncular iyileştirmeler için biraz daha beklemek durumunda kalabilirler. Oyuncular, yeni gelecek güncellemeler için oldukça memnun olacak gibi görünse de, iyileştirmeler beklenen daha da geç gelebilir. 

   

  Şehir Kurma Simülasyonu Çıkışının Ardından Birçok Sorunla Karşılaştı

   

  Geçtiğimiz yılın Ekim ayında çıkış yapan Cities: Skylines 2, oldukça sorunlu bir geliştirme sürecinden geçti. Geliştiriciliğini Colossal Order’ın üstlendiği şehir kurma simülasyonunda oyuncular birçok hata ile karşı karşıya geldiler. Başlangıç aşamasında mevcut olmayan mod desteği önemli sorunlar arasında yer alıyordu. Benzer bir sorunun Beach Properties DLC paketinde de yaşanması, oyuncuları oldukça hayal kırıklığına uğrattı. Ödedikleri ücretin karşılığını DLC paketinden alamayan oyuncular, birçok olumsuz gerbildirimde verdi. Bunun sonucunda, satın alan tüm kullanıcılara iade yapan Paradox Interactive paketi ücretsiz indirmeye açtı. 

   

  Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen oyunun geliştirilmesi konusunda ısrarcı olan Colossal Order ve Paradox Interactive, yaklaşan yenilikler hakkında açıklamalar yaptı. Açıklama, oyunun ekonomik mekanikleri hakkında iyileştirmenin, 3 – 19 Haziran tarihleri arasında yayınlanması planlandığından bahsediyor. Buna ek olarak güncelleme, bina yükseltme sistemi için verilen geribildirimlere dayanan iyileştirmeler de içerecek. 

   

  Cities Skylines 2 Güncelleme Yol Haritası Ortaya Çıktı

   

  Cities Skylines 2 güncelleme yol haritasında birçok iyileştirme ve yenilik oyuncuları bekliyor. Haziran ayında gerçekleşecek Büyük Ekonomik Güncelleme, bina yükseltme iyileştirmeleri içeriyor. Temmuz – Ağustos arasında beklenen “yaz kilidi” ise eksik personel nedeniyle gerçekleşmeyecek. Yaz sonrasında planlanlanan güncellemeler arasında; araçlar ve yeni hizmet binaları, ayrıca varlık düzenleyici yer alıyor.

   

  Ekim ayında ise konsol oyuncularını mutlu haberler bekliyor. PS5 ve Xbox Series X/S konsol çıkışının gerçekleşeceği Ekim ayı, birçok oyuncuyu memnun edecek. Buna ek olarak, Ekonomik Güncelleme sonrasında da birçok yenilik oyuna dahil oluyor. Yeni bir yüzey aracına ek olarak mod yapımcıları için de bir varlık düzenleyici güncellemenin ardından gelecek yenilikler arasında yerini aldı. Diğer bir taraftan ise bu yenilikler yaz sonrası oyuncularla buluşacak.

   

  Oyuncular Yenilikler için Oldukça Heyecanlı

   

  Cities: Skylines 2 için beklenen konsol çıkışı performans ve optimizasyon sebebiyle ertelemelere maruz kalmış olsa da oyuncular hala oldukça heyecanlı. Tüm beklenen yenilik, düzenleme ve güncellemelerin ardından oyuncuları muhteşem bir deneyim bekliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img