More

  Corpse Party 2: Darkness Distortion Ön Siparişleri Başladı

  Corpse Party 2: Darkness Distortion Ön Siparişleri Başladı

  Corpse Party 2: Darkness Distortion için Switch ve PlayStation İçin Sınırlı Sürüm Fırsatı

  Corpse Party 2: Darkness Distortion, bu yılın sonlarında konsollara geliyor ve eğer Japon korku türüne, ürpertici mekanları keşfetmeye ve korkunç canavarlara ilginiz varsa, bu oyun tam size göre olabilir. Nintendo Switch ve PlayStation için Corpse Party 2 ön siparişleri şimdi aktif durumda. Amazon ve Best Buy’dan seçebileceğiniz iki sürüm bulunuyor, bunlar arasında bir de sınırlı sürüm yer alıyor.

  Ön Sipariş Detayları ve Fiyatlandırma

  Standart ve Sınırlı Sürüm Seçenekleri

  Corpse Party 2’nin standart sürümü 50 dolar fiyat etiketiyle sunulurken, Ayame’nin Merhameti Sınırlı Sürümü ise 80 dolar karşılığında satışa çıkıyor. Sınırlı sürüm; ters çevrilebilir bir kapak, 64 sayfalık bir sanat kitabı, bir sanat kartı, oyundan eşyalar içeren bir “delil kit’i” ve mavi bir LED içeren bir “mum ışığı” gibi özel içeriklerle geliyor.

  Oyunun Konusu ve Karakterler

  Yeni Karakterler, Yeni Ayar ve Korkunç Bir Lanet

  Corpse Party 2, yeni karakterler, yeni bir ortam, korkunç yeni bir lanet ve yepyeni retro esintili bir sanat yönetimi sunuyor. Oyun, üç lise arkadaşının Amare Est Vivere Hastanesi’ni keşfettikleri ve yerel bir kentsel efsanenin gerçek olup olmadığını araştırdıkları bir hikayeyi takip ediyor. Haruka NanamiNemu Takanashi ve Maria HitsugiAyame’nin Merhameti adlı eski bir lanetin sırrını çözmeye çalışırken, kazara tetikledikleri bu lanetle karanlık bir aleme gönderiliyorlar.

  ( )

  Çıkış Tarihi ve Beklentiler

  Bu Sonbaharda Beklenen Lansman

  Corpse Party 2’nin bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunun standart sürümü için PlayStation ve Nintendo Switch üzerinden ön siparişler alınmaya başlandı.

  Serinin İlk Oyununun Başarısı

  Kült Hit Olarak Yerini Alan Bir Seri

  İlk Corpse Party oyunu 2021’de piyasaya sürüldü ve rahatsız edici piksel sanatı ve psikolojik korkusuyla hızla kült bir hit haline geldi. Bu yeni oyun, klasik bir PlayStation konsolunda yer almayacak gibi görünmüyor ve orijinal oyunu bu kadar unutulmaz kılan Japon korku estetiğiyle birleştiğinde, bu seriye yeni giriş, korkutucu içeriğiyle narkolepsiye bir çare gibi görünüyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img