More

  Cyberpunk 2077: Derinliklerde Saklı ‘Phantom Liberty’ Gizemi

  Cyberpunk 2077: Derinliklerde Saklı ‘Phantom Liberty’ Gizemi

  Yaratıcı Yönetmenin Gizemli İpuçları

  Cyberpunk 2077’nin yaratıcı direktörü Igor Sarzyński, Twitter üzerinden hayranları Phantom Liberty görevinde henüz keşfedilmemiş olan son sırlardan biri hakkında ipuçlarıyla kışkırtıyor. Birkaç gün önce başka bir geliştirici, Cyberpunk 2077 evreninde hiçbir oyuncunun henüz rastlamadığı birkaç sıkı korunan sır olduğunu açıkladıktan sonra bu gönderi ortaya çıktı.

  Oyuncuların Arayışı

  Oyuncular, Dogtown’da bu son sırrı bulmak için titizlikle arama yapıyorlar. Phantom Liberty DLC’si ile Eylül 2023’te canlanan Cyberpunk 2077, beklenmedik sürprizlerle hayranları sürekli memnun etti. Paskalya yumurtaları ve referanslar meraklıları için oyun, özellikle geniş Night City ve yeni tanıtılan Dogtown bölgesi içinde keşfedilecek bir hazineye dönüştü.

  Keşfedilmeyi Bekleyen Sırlar

  Hideo Kojima’nın Cyberpunk 2077’deki şaşırtıcı kameosu, Batman’in ikonik aracı Batmobile’ın dahil edilmesi ve Matrix’ten “mavi hap mı kırmızı hap mı?” ikilemi gibi ikonik örnekler bolca mevcut. Hayranlar oyunun tamamen keşfedildiğine ve tüm Cyberpunk 2077 gizemleri ve Paskalya yumurtalarının ortaya çıkarıldığına inandıklarında, oyunun yaratıcı direktörü Igor Sarzyński, Twitter’da gizemli bir mesaj yayınlayarak durumu değiştirdi.

  ()

  Cyberpunk 2077: ‘Phantom Liberty’ Nerede Saklı?

  Sarzyński’ye göre, Dogtown’da her oyuncunun dikkatinden kaçmış gibi görünen bir sır kaldı, çünkü “Phantom Liberty” ifadesi oyunun içinde bir yerlerde gizli. Sarzyński iki ipucu verdi: Bu, dünyada bir görünüm ve başlık düşüşü sayılmıyor. Sarzyński daha fazla detay ve ek ipuçları için baskı altına alındığında, gizli başlık açığa çıkmanın Phantom Liberty görev hattı içinde gerçekleştiğini doğruladı.

  Cyberpunk 2077: Gizemin Peşindeki Oyuncular

  Geliştirici hayranları gönderisiyle kışkırttığından beri, oyuncular bu son sırrı bulmak için Dogtown’u dikkatlice yeniden oynayıp incelemeye başladılar. Ve Sarzyński’ye göre, bir kişi cevaba dikkat çekici derecede yaklaştı: Twitter kullanıcısı Vesn4, V’nin Kırık Kanatlı Kuşlar görevinin başında aldığı shard’ı açtığında ekranda kısaca “Phantom Liberty” kelimelerinin belirdiğini fark etti.

  Cyberpunk 2077: Gizemin Çözümüne Yaklaşanlar

  Bu açılış ekranı kod adı, Phantom Liberty’nin sırrını ortaya çıkarmak için en umut verici yol gibi görünse de, Sarzyński’nin oyunculara bahsettiği gizli başlık düşüşü değil. Aynı Twitter dizisinde Sarzyński, “Bu dizideki biri gerçekten yakın,” diyerek muhtemelen Vesn4’ün Kırık Kanatlı Kuşlar kod adı hakkındaki gözlemine yanıt olarak daha da ipucu verdi.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img