More

  Dark and Darker Mobile için Heyecan Verici Yenilikler

  Dark and Darker Mobile için Heyecan Verici Yenilikler

  Dark and Darker Mobile, oyunun platforma özel özelliklerini doğrulayan yepyeni bir fragman yayınladı. Bu yeni yapım, viral hit fantastik çok oyunculu oyun Dark and Darker’ın mobil versiyonudur.

  Yeni Sidekick Sistemi ile Dark and Darker Mobile Deneyimi

  Bu yeni özellikler arasında, oyuncuların yapay zeka tarafından kontrol edilen yardımcıları işe alabilecekleri yeni bir Sidekick sistemi bulunuyor. Krafton, mobil lansmanın Dark and Darker serisinin izleyici kitlesini genişletmeyi umuyor.

  Bluehole Studio’dan Mobil Geliştirme

  PC versiyonu Ironmace tarafından geliştirilen Dark and Darker oyununun aksine, mobil versiyon geliştirmesi Bluehole Studio tarafından yürütülüyor. Mobil oyun, Krafton tarafından geçen yıl ilk kez duyuruldu ve 2024 yılında bir noktada oyunun çıkış yapması planlanıyor.

  Mobil Sürümde Beklenen Özellikler

  Yapım henüz kesin bir çıkış tarihine sahip değil, ancak şimdi hayranlar, mobil teklifin konsol karşılığından nasıl sıyrılacağı konusunda daha iyi bir fikre sahip.


  Oyun, orijinal oyunun temel oynanışını koruyor; yani bir çok oyunculu çıkarma RPG’si olarak, oyuncular bilgisayar kontrollü düşmanlar ve diğer oyuncularla mücadele ediyor. Dark and Darker Mobile, özel ödüllere sahip yüksek seviye son oyun zindanları, oyunculara nasıl oynamak istediklerini seçme imkanı sunan PvE ve PvP özel zindanlar ve oyuncuların seviye atlayabilen yapay zeka kontrollü yardımcılarla takım oluşturmasına olanak tanıyan mobil özel bir Sidekick sistemine sahip.

  Dark and Darker Mobile çıktığında, oyuncuların yapacakları ilk şeylerden biri karakterlerini oluşturmak ve sınıflarını seçmek olacak. Oyuncular, her biri kendi becerilerine sahip Fighter, Barbarian, Rogue, Ranger veya Cleric sınıflarından birini seçebilecekler. Herhangi bir zamanda iki aktif beceri donatılabilir ve oyuncular seviye atladıkça daha fazla pasif beceri kullanılabilir hale gelecek. Dark and Dark Mobile oyuncuları, daha güçlü ekipman toplayarak ve tüccarlardan ekipman satın alarak avantaj elde edebilirler.

  Krafton, oyunun lansmanının IP’yi daha ana akım bir izleyici kitlesine tanıtmasını umuyor. Şu anda, oyunun PC versiyonu yasal sorunlar nedeniyle Steam’de mevcut değil. Oyunun testleri, oyunun PC’nin en büyük dijital dağıtım platformundan yokluğuna rağmen devam etti, ancak oyunun Steam’de mevcut olsaydı daha da büyük bir hit olacağı açık. Oyunun Steam’e geri dönüp dönmeyeceği belirsiz, ancak bu arada, yapım birçok oyuncunun ilk kez seriyi ve benzersiz çıkarma oynanışını keşfetmesine büyük katkı sağlayabilir. Oyunun mobil versiyonu, serinin hayranlarına tamamen yeni bir deneyim sunmayı vaat ediyor ve mobil oyun dünyasında önemli bir yer edinmeyi hedefliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img