More

  Dead Island 2’nin Steam Çıkış Tarihi ve SoLA DLC’si

  Dead Island 2’nin Steam Çıkış Tarihi ve SoLA DLC’si

  Dead Island 2, zombi avlama aksiyon oyunlarının hayranları için nihayet 22 Nisan’da Steam’de çıkış yapacak. Bu oyun, ilk olarak PC’de Epic Game Store’a özel olarak piyasaya sürüldükten sonra, Steam’deki yerini alacak.

  Öne Çıkan Özellikler

  • Oyuncular, Los Angeles’ın ikonik yerlerini keşfedebilir, güçlü silahlar yapabilir ve Numen yetenekleri gibi kabiliyetleri serbest bırakabilir.
  • Hayranlar, Haus DLC’yi satın alabilir ve Expansion Pass ile para tasarrufu yaparak yakında çıkacak olan SoLA DLC’si için sahneyi hazırlayabilir.

  Dead Island 2’nin Steam Sürümü

  Tam bir yıl önceki başarılı 2023 lansmanından sonra, Dead Island 2 nihayet bu ayın sonunda, 22 Nisan’da Steam’e gelmeye hazırlanıyor. Bu haber, Dead Island 2’nin ikinci hikaye DLC’si olan ve 17 Nisan’da gerçekleşecek olan güney Los Angeles müzik festivali macerası SoLA’nın ana detaylarını açıkladıktan sadece haftalar sonra geldi.

   

   İlk Hikaye DLC’si ve Genişleme Paketi

  Dead Island 2’nin ilk hikaye DLC’si Haus da, Steam’de hayranlar tarafından satın alınabilecek. Ayrıca, oyunun Expansion Pass’ı, hem Haus hem de yakında çıkacak olan SoLA DLC’si üzerinde oyuncuların para tasarrufu yapmalarını sağlayacak. DLC’nin, oyunun Steam’e gelmesinden sadece günler önce çıkacak olması kesinlikle hayal kırıklığı yaratabilir, ancak oyuncuların SoLA’ya erişebilmek için ana oyunun büyük bir kısmını oynamaları muhtemeldir. Dead Island 2, geçen yıl XboxPlayStation, ve Epic’te piyasaya sürüldüğünde zaten milyonlarca kopya satmıştı. Steam’e gelişi, Los Angeles sokaklarında dolaşan yeni zombi avcıları için oyunu büyük bir dalga ile karşılayacak.

  Dead Island 2’nin Geleceği

  Dead Island 2’nin inanılmaz derecede çalkantılı gelişim süreci etrafındaki yıllar süren şüphelerden sonra, oyun geçen yıl piyasaya sürüldüğünde başarıya ulaştı ve yeni içerik ve hikaye DLC’leri ile oyuncu tabanını memnun etmeye devam ediyor. SoLA’nın 17 Nisan’da ve Dead Island 2’nin 22 Nisan’da Steam’e gelmesiyle, oyun ve hayranları için şüphesiz büyük bir ay olacak. Umarız bu sürekli başarı, gelecekte ya başka bir DLC’ye ya da olası bir Dead Island 3’e yol açar.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img