More

  Demon Slayer: The Hinokami Chronicles İçin Devam Oyunu Geliyor

  Demon Slayer: The Hinokami Chronicles İçin Devam Oyunu Geliyor

  Bir Sega oyunları sızıntı uzmanına göre, Demon Slayer: Hinokami Chronicles temalı yepyeni bir lisanslı dövüş oyunu şu anda geliştirilmekte.

  Demon Slayer Hinokami Chronicles 2’nin Gelişimi Onaylandı

  Demon Slayer: The Hinokami Chronicles’ın devam oyunu şu anda geliştirilmekte. Orijinal oyunun sonrasında yayınlanan DLC, anime’nin Eğlence Bölgesi yayınındaki karakterleri içeriyordu.

  Sızıntı Bilgileri ve Beklentiler

  Devam oyununa dair sızdırılan bilgiler henüz kesin detaylar açıklanmadığı için dikkatle ele alınmalı.


  Bir Sega sızıntı uzmanı, Demon Slayer: The Hinokami Chronicles’ın devam oyununun şu anda geliştirilmekte olduğunu doğruladı. İlk Demon Slayer: The Hinokami Chronicles oyunu 2021 yılında, aynı adlı 2019 anime uyarlamasına dayanarak yayınlandı. Hinokami Chronicles, CyberConnect2 tarafından geliştirildi ve Japonya’da Aniplex, global olarak ise Sega tarafından yayınlandı. CyberConnect2, Hinokami Chronicles öncesinde, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm serisi ve Dragon Ball Z: Kakarot gibi birçok aksiyon ağırlıklı anime tarzı oyunlar üzerinde çalıştı. Hinokami Chronicles, Ninja Storm serisi gibi hem aksiyon oyunu odaklı hem de 3D arena dövüşçü çok oyunculu modu içeriyor.

  ( )

  Oyun ilk olarak 2021’de yayınlandığında, Demon Slayer: Hinokami Chronicles ertesi yıl sonrasında yayınlanan DLC ile anime’nin Eğlence Bölgesi yayınına dayanan bir dizi karakter ekledi. Bu sonrasında yayınlanan paket, Tengen Uzui, Nezuko Kamado’nun İleri Şeytan Formu, Daki, Gyutaro ve ana karakterlerin üç alternatif versiyonunu içeriyordu: Tanjiro Kamodo, Zenitsu Agatsuma ve Inosuke Hashibira. Görünüşe göre ilk Hinokami Chronicles oyununun devamı şu anda geliştirilmekte.

  Bu sızıntı, Twitter’da @MbKKssTBhz5 veya Midori olarak bilinen tanınmış bir Sega sızıntı uzmanı tarafından sağlandı. Midori, geçmişte Persona 3 Reload ve Shin Megami Tensei 5: Vengeance gibi oyunları resmi duyurularından önce sızdırarak inanılmaz derecede doğru bir geçmişe sahip. Midori, Demon Slayer: The Hinokami Chronicles’ın devam oyununun geliştirilmekte olduğunu belirtti, ancak henüz oyunun hangi sistemlerde veya hedeflenen çıkış penceresi hakkında bir bilgi vermedi. Önceki girişe dayanarak, bu oyunun muhtemelen son nesil PlayStation ve Xbox konsollarının yanı sıra mevcut nesil PS5 ve Xbox Series X/S sistemlerinde piyasaya sürülecek başka bir nesiller arası çok platformlu oyun olacağı muhtemel.

  Hinokami Chronicles Devam Oyunu Nereye Gidebilir? Hinokami Chronicles, anime serisinin ilk sezonunu ve Demon Slayer: Mugen Train filmi uyarladı. Hinokami Chronicles’ın final savaşı, manga veya anime’de hiç gerçekleşmeyen orijinal bir dövüşle, Tanjiro’nun oyunun hikayesinde Demon Slayer’ın kötü adamı Muzan Kibutsuji ile dövüşme şansı olmadığı ile açıkça belli oluyor.

  Bir devam oyunu olarak, CyberConnect2’nin muhtemelen anime’nin ikinci ve üçüncü sezonlarının olaylarını uyarlayacağı çok olası, Demon Slayer’ın dördüncü sezonunun da bu yılın sonlarında sadece prömiyer yapması nedeniyle dahil edilmesi bir para atışı olabilir. Bu, sızdırılan Demon Slayer oyununun gerçek olduğu varsayımına dayanan bir spekülasyondur.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img