More

  Elden Ring Shadow of Erdtree Hikaye Fragmanı Yayınlandı

  Elden Ring Shadow of Erdtree Hikaye Fragmanı Yayınlandı

   

  Elden Ring’in merakla beklenen DLC’si Shadow of Erdtree için hikaye fragmanı yayınlandı. Oyunun hikayesine daha karanlık ve ilginç bir boyut kazandıracak olan DLC, yakın zamanda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni DLC ile oyuna yeni bir soluk getiriliyor. Muhteşem bir evrenin kapılarını aralayan Shadow of Erdtree, gelecek ay yayında!

  21 Haziran tarihinde oyuncuların beğenisine sürülecek olan genişleme paketi heyecanla bekleniyor. PC ve konsollar için ücretli olarak yayınlanacak Shadow of Erdtree, oyuncuları kasvetli bir evrene götürecek. Yeni zindan, biyom ve tehlikelerle dolu bu yeni evrende Miquella’yı arayacak olan oyuncuları, aksiyon dolu bir evren bekliyor.

   

  Elden Ring Shadow of Erdtree Hikaye ve Teması

   

  İhanet, gizli savaş ve bağlama gibi temaları bizlere sunan fragman, beklentiyi oldukça yükseltmeyi başardı. Fragman, Elden Ring orijinal oyunda gördüğümüz en gizemli karakterlerden biri olan Miquella’nın etrafında dönüyor. Ayrıca, bu sayede karakter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızı da sağlıyor. Elden Ring’in önemli karakterlerinden biri olan Miquella’yı Milena ve Mohg gibi karakterle olan bağlantısı ile tanıyoruz. Ve hatta Mohg tarafından kendi emelleri uğruna kaçırılan Miquella, hikayenin önemli kısımları arasında yer almaktadır. Oyuncuların oldukça merak ettiği gizemli karakter, nihayet DLC paketi ile yeni bir deneyimin kapılarını aralıyor. 

   

  Shadow of Erdtree fragmanı, Miquella’nın tanrısal doğasını ve eline bulundurduğu muhteşem gücü terk etme kararını ortaya çıkarıyor. Bunun sebebinin Messmer’in alevi tarafından simgelenen yeni bir kötülüğe karşı yapılan fedakarlık olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple, merakla beklediğimiz yeni DLC paketi, karakterin kaderini daha da keşfetmemizi sağlayacak. Ayrıca DLC Paketi, Erdtree gölgesinde görünmeyen çatışmaları da açığa çıkaracak. Bunların yanı sıra, fragman oyuncuları Miquella ile karanlık bir yolculuğa davet ediyor. Ve bu sayede Altın Düzen’in karanlık tarafının kapıları da açılıyor. 

   

   

  Fragmanda gördüklerimizden yola çıkarak söyleyebiliriz ki, Fromsoftware oyuncuları daha derinlikli bir evrene davet ediyor. Hikayenin derinliklere yolculuk yapmamızı sağlayacak bu paket, oldukça büyük bir heyecan yaratmayı başardı. Shadow of Erdtree ile Yeni düşmanlar, zorluklar ve hikaye 21 Haziran’da sizleri bekliyor!

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img