More

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Ortaya Çıktı

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Ortaya Çıktı

   

  Her hafta bir ya da birden fazla oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu ortaya çıktı. Bugüne kadar yüzlerce oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunan platform, oyuncuları memnun etme konusunda oldukça başarılı. Epic Games muhteşem ücretsiz oyunlara ek olarak, heyecan verici indirim dönemleri ile de gündemde.

   

   

  Her türden oyunu haftalık olarak ücretsiz sunan Epic Games, ekstra fırsatlara da devam ediyor. Tüm fırsatları ile oyuncuları sevindiren Epic Games, memnuniyeti yüksek tutuyor. Epic Games, Steam’e oranla daha düşük fiyatlar ve indirimleri ile en çok tercih edilen oyun satış platformlarından biri olmayı başardı. Bunlara ek olarak, platform şimdilerde ise yeni bir indirim döneminin kapılarını aralıyor. 13 Haziran tarihine kadar sürecek olan Epic Games Mega İndirimleri ile yüksek oranlarda indirimler sağlıyor. Bu dönemde yine ücretsiz oyun vermeye devam eden Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu ise Chivalry 2.

   

  Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Chivalry 2

   

  Bu hafta Epic Games’ten ücretsiz edinebileceğiniz oyun, sizleri acımasız savaş meydanına davet ediyor. Chivalry 2, Torn Banner Studios tarafından geliştiriliyor ve Tripwire Presents tarafından yayınlanıyor. Oyun, genel olarak “Çok Olumlu” incelemelere sahip. 12 Haziran 2022 tarihinde çıkış yapan Chivalry 2, multiplayer özelliği de destekliyor. Ancak olumsuz taraftan ise yapım Türkçe dil desteğine sahip değil. Çok oyunculu birinci şahıs savaş deneyimini oyunculara sunan Chivalry 2, aksiyon türünde oyuncularla buluşuyor. 

   

  Yapım, oldukça ayrıntılı şekilde işlenen atlı savaş sistemi sonucunda gerçeğe yakın bir deneyim sunuyor.  Düşmanlarınızı alt edeceğiniz oyun, dört ana sınıfa ek olarak 10 taneden fazla alt sınıf sunuyor. Bunların yanısıra hepsi birbirinden oldukça farklı görsel varyasyonlar içeren 30 farklı silah da Chivalry 2 ile Epic Games‘te sizlerle. Oyuna ücretsiz sahip olmak için Epic Games Store adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

  Chivalry 2’nin Önerilen Sistem Gereksinimleri

  Chivalry 2 için önerilen sistem gereksinimleri:

  İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

  İşlemci: AMD Ryzen 5 3500x / Intel i7 6700

  Bellek: 16 GB RAM

  Ekran Kartı: AMD RX Vega-56 / Nvidia GTX 1070

  DirectX: Sürüm 10

  Depolama: 35 GB boş kullanım alanı

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img