More

  Epic Games’in Gizemli Oyunu Ortaya Çıktı!

  Epic Games’in Gizemli Oyunu Ortaya Çıktı!

   

  Epic Games, muhteşem indirim fırsatları ve ücretsiz oyun promosyonları ile oyuncuların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Şimdi ise 23 Mayıs tarihinde Epic Games’in gizemli ve ücretsiz olarak sunuması beklenen bir oyun var. Bu sebeple yayınlanan son ipucu, oyuncuları oldukça meraklandırmayı başardı. Diğer bir taraftan ise oyuncular şimdiden bu gizemi çözmeyi başardı diyebiliriz.

   

  Epic Games’in Gizemli Oyunu Farming Simulator 22

   

  Oyuncular yayınlanan ipucu videosundan yola çıkarak hızlıca bir tahmin yürüttüler. Bu tahminler doğrultusunda, gizemli ücretsiz oyun ortaya çıkmış gibi görünüyor. Farming Simulator 22’nin kapak tasarımının videodaki görüntü ile bağlantılı olabileceğini düşünen oyuncular, bu ücretsiz oyun ile tarlalara yolculuğa çıkacak. Tarım temalı oyun severler için oldukça heyecan verici olan bu gelişme, heyecan yaratmayı başardı.

   

  Merkezinde bozuk bir oyun animasyonu içeren gizemli oyun ipucu videosu, gizemini korumayı başaramadı. Animasyona dikkatli bakıldığında ortaya çıkan traktör tasviri, oyuncuları hızlıca sonuca ulaştırdı. Sıradan bir traktör olmaktan ziyade, Farming Simulator 22’nin kapağındaki traktörü tasvir eden görüntü, 23 Mayıs’ın gizemli Epic Games oyununu ortaya çıkardı. Bunun yanı sıra, daha önce oyunun Farming Simulator 22 olacağı hakkında çıkan sızıntının ardından, zaten böyle olacağını tahmin edebiliyorduk.

   

  Ayrıca, ipucu videosunda, animasyona ek olarak mevsimler döngüleri temsil eden dört emoji de var. Oyuncular, bu emojilerin Farming Simulator 22’nin mevsim döngülerine işaret ettiğini öne sürüyor. Duyurunun ardından hayranlar, sonuca pek şaşırmamış olsa da sevinmiş gibi görünüyor. İpucu videosunu izlemek için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

   

   

  Birçok oyuncu bu gizemli oyunun Fallout gibi bir yapım olmasını umut ediyordu. Bu sebeple, duyuru karışık yorumlara neden oldu. AAA oyunları bekleyen birçok oyuncu, duyuru ile hayal kırıklığına uğradı. Daha önce ücretsiz sağlanan AAA oyunları çıtayı yükseltmişti. Ancak, şimdilik böyle bir oyunla karşı karşıya değiliz. Buna rağmen, Farming Simulator 22 tarım oyunu sevenler için hala oldukça heyecan verici bir başlık. Bunların yanı sıra, gelecek ayın gizemli oyunlarının, AAA oyunları olduğunu iddia eden sızıntılar da mevcut. AAA oyunu severler için merak uyandırabilecek olan bu sızıntılar, gelecek ay için heyecan yaratabilir. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img