More

  Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2 Yayınlandı

  Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2 Yayınlandı

   

  Bethesda, son dönemde oldukça ilgi gören oyunu Fallout 4 için Yeni Nesil Güncellemesi 2’yi yayınladı. Yeni performans ve grafik seçenekleri sunan güncelleme, oyuncu geribildirimlerine dayanan çeşitli düzeltme ve iyileştirmeleri de beraberinde getiriyor.

   

  Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2 Detayları

   

  Nükleer savaşın ardından harap olmuş bir evrende geçen Fallout 4, açık dünya aksiyon deneyimini oyunculara sunuyor. Bethesda’nın tarafından geliştirilen ve şu an oldukça ilgi gören oyun; savaş, keşif ve hikaye anlatımı gibi unsurları sunuyor. Bu sayede oyun, heyecan dolu bir deneyimin kapılarını aralıyor. Eşi katledilmiş ve çocukları kaçırılmış olan Sole Survivor karakterine hayat veren oyuncular, yol boyunca aksiyon dolu olaylar yaşıyorlar. Çeşitli Fallout 4 fraksiyonu ile karşılaşan oyuncular, düşmanlar ve mutasyona uğramış canavarları da alt ediyorlar. Tüm bunlara ek olarak, hikaye ve dünyanın gidişatını değiştiren oyuncular, bu güncellemeyi uzun zamandır bekliyordu.

  10 Mayıs tarihinde duyurulan Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2, iyileştirmeler ile oyuna dahil oldu. Bu güncelleme sonrasında PS5 ve Xbox Series X/S oyuncuları, artık grafik doğruluğu ve performansını yönetebilecekler. 30, 40 (120Hz destekleyen bir ekran gerektirmektedir.) ya da varsayılan olan 60 fps arasında seçim yapabilecekler. Buna ek olarak, güncelleme sayesinde oyun deneyimini optimize etmenizi sağlayacak yeni ayarlar da mevcut. Tüm platformlar için hazırlanan güncelleme sayesinde performans ve görsel olarak önceliklendirme yapabileceksiniz. 

   

  Bunlara ek olarak, Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2, birçok düzeltmeyi de barındırıyor. Böylelikle, iyileştirmeler sağlayan güncelleme oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Çok sıklıkla olmasa da meydana gelen paket indirme sorunları da bunların içinde. Bu sorun, eksik indirme ve modların indirilmesinin ardından bir yeniden başlatma yapılana kadar yaşananları kapsıyor. DLC sorunları yaratan yükleme çakışmaları ve Creation Club menüsünün görünmemesi de güncelleme ile çözüme kavuştu. Diğer bir taraftan ise, bütün görsel hatalar ve karakter adı alanları da çözüme ulaştı.

   

  Güncelleme Bunlarla Sınırlı Kalmıyor

   

  Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi 2, bunların yanı sıra yükleme sürelerini de büyük ölçüde düşürüyor. Güncellemenin ardından oyuncular, yükleme sürelerinin 40 saniye civarından 10 – 15 saniye civarına düştüğünü söylüyor. Olumsuz tarafta ise, bazı oyuncular bilgisayar platformunda bazı önemli modların çalışmadığı hatalar ile karşılaştı. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img