More

  Fortnite 5. Bölüm 3. Sezon Detayları Ortaya Çıktı

  Fortnite 5. Bölüm 3. Sezon Detayları Ortaya Çıktı

  Oyunun hayranlarının merakla beklediği Fortnite 5. Bölüm 3. Sezon hakkında bazı bilgiler sızdırıldı.  “Wrecked” adı verilecek bu sezonun çıkış tarihi de sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Bu bilgiler doğrultusunda, yeni bölüm birçok yeniliği beraberinde getiriyor.

   

  Oyun içi araçlara ek olarak yeni bir temayı da beraberinde getirecek Fortnite 5. Bölüm 3.  diğer bir taraftan ise Bölüm, 24 Mayıs tarihinde oyuna dahil olacak. Fallout ile iş birliği içereceği ve post-apokaliptik bir temaya sahip olacağı söylenen sezon, şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

   

  Fortnite Wrecked Sezonu Hakkında Beklentiler

   

  Merakla beklenen yeni sezon için henüz kozmetikler açıklanmadı fakat Fallout temalı kozmetiklerin yakında oyuna dahil edilmesi bekliyor. Buna ek olarak, Fallout iş birliğini doğrulayan, güç zırhı resmi yayınlayan yapım, hayranlarını meraklandırmayı başarıyor. On günden kısa bir süre kalan Fortnite 5. Bölüm 3. Sezon için beklenti yüksek.

   

   

  Fortnite tarafından gerçekleştirilen canlı etkinlikler, hazihazırda Wrecked sezonunu işaret ediyordu. Bunun üzerine tahmin yürütmeye başlayan oyuncular sırrı çoktan çözdü diyebiliriz. Son canlı etkinlikte gördüğümüz Pandora Kutusu’na çarpan Zeus Şimşeği, oyuncuları meraklandırmıştı. Bildiğiniz üzere, Kutuyu Styx Nehri’ne gönderen şimşeğin ardından, mors kodunda “umut yok” anlamına gelen mesaj verildi. Buna ek olarak, kutusunun zaten uzun süredir apokalips ile ilişkilendiriliyor olması yeni sezona muhteşem bir girişi işaret ediyor.

   

  Yeni Sezona Oldukça Kısa Bir Süre Kaldı

   

  Yeni sezon için oldukça heyecan ve merak dolu olan oyuncular sabırsızlanmaya başladı bile. Fortnite 3. Sezon 5. Bölüm‘e hazırlanmak için 10 günden az zamanı kalan oyuncular, 8 Mart tarihinde yayınlanan görev listesini bitirmeye çalışıyor. Oldukça uzun olan bu liste, Battle Pass’te ilerlemek için harika bir yöntem. Üstelik, şu an mevcut olan Myths & Mortals sezonu çoğu Fortnite oyuncusunun kaçırmak istemeyeceği skin’ler içeriyor. Mevcut sezon Battle Pass’ini tamamlamak için oyuncuların 24 Mayıs ET 01.30’a kadar zamanı var. Bu sebeple pass’i tamamlamak isteyenler elini çabuk tutmalı. Oyuncuların sezonun görevlerini takip ederek, yeni sezon başlamadan evvel pass’i tamamlama Xp’sine ulaşma fırsatı var. Bu sayede oyuncular, geç kalmadan hemen tamamlayarak yeni sezona harika bir giriş fırsatı yakalar.

  Post-apokaliptik Wrecked sezonunu dört gözle bekleyen hayranlar için süre oldukça azaldı. Bahsedilene göre, Downtime ET saati bazında sabah 02.00’da başlıyor. Bu sebeple eşleştirme başlangıçtan 30 dakika önce sona erecek.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img