More

  GTA 6 Çıkış Tarihi Aralığı Belirlendi

  GTA 6 Çıkış Tarihi Aralığı Ortaya Çıktı

   

  Oyuncuların uzun zamandır beklediği GTA 6 için çıkış aralığı nihayet ortaya çıktı. Hakkında onlarca sızıntı haberi gördüğümüz ve hayranların çıkışı hakkında endişe duyduğu yapım için sonunda müjdeli haber geldi. Resmi olarak onaylanan aralık, Take Two’dan gelen kazanç raporuna göre ortaya çıktı. “2025 sonbaharı” olarak belirlenen Grand Theft Auto 6 çıkış aralığı oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. İlk olarak 2023 yılında duyurulan oyun için, ilk çıkış tarihi 2025 olarak belirlenmişti. Bunun yanı sıra yaşanan talihsizlikler sonucu gecikme endişesi yarattı. Diğer bir taraftan ise, onaylanan çıkış tarihi biraz olsun oyuncuları biraz olsun rahatlatmayı başarıyor.

   

  Grand Theft Auto 6 Çıkışı için Heyecan Dorukta

   

  Oyun, 2023 yılında ilk defa “Trailer 1” ile duyurulduğunda, oyuncular daha fazlasının geleceğini ön gördü. Bunun yanı sıra şirketteki uzun sürekli sessizlik oyuncuları korkutsa da bu yıl içinde yaşanan gelişmeler heyecanı artırdı. GTA serisinin başarısı göz önüne alındığında, hayranların bu heyecanını rahatlıkla anlayabiliyoruz.

   

   

  Serinin en iyisi olması beklenen GTA 6 için çıkış tarihi hiç olmadığı kadar yakın. Yayınlanan Take Two mali raporunda da rahatlıkla görülebildiği üzere, oyunun çıkış tarihi “Kasım – Aralık 2025”i işaret ediyor. Buna ek olarak yayınlanan rapor, oyununn kalitesi için “son derece güvende” olduğunu belirtiyor. Bu zaten Rockstar oyunlarının genelinde görmeye alışık olduğumuz bir durum olarak öne çıkıyor. 

   

  Yayınlanan Çıkış Tarihi Aralığı, Gecikmeye Dair Korkuları Hafifletiyor

   

  Onaylanan “2025 sonbaharı” aralığı, beklenen ilkbahar döneminden oldukça uzak olsa da, oyunun bir sonraki yıla ertelenebileceği korkusunu geride bırakıyor. Olumsuz tarafta ise tarih aralığı her ne kadar onaylansa dahi bu çaplı büyük oyunlarda dengelerin her an değişme durumu hep var.  Bildiğiniz üzere Grand Theft Auto 6 oldukça büyük ve kapsamlı bir oyun. Bu sebeple, daha önce zaman zaman yaşadığımız gibi her an farklı bir gelişme görebiliriz. Bu sebeple oyunun 2026 yılına sarkma ihtimali oldukça düşük bir oranda olsa da asla sıfır değil. Oyuncular, yapımı merakla bekliyor ve şirketin oyunu bu kadar geciktirme sebebinin kalite kaygıları olduğunu biliyoruz. Hayranlar, oldukça heyecan yaratan bu yapımın yeni fragmanları için heyecan dorukta bekliyorlar. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img