More

  Gerçek Hayatta Yeniden Yaratılan Grand Theft Auto 6 Fragmanı Büyük İlgi Görüyor

  Gerçek Hayatta Yeniden Yaratılan Grand Theft Auto 6 Fragmanı Büyük İlgi Görüyor

  YouTube’da popüler bir içerik üreticisi olan Andrew Levitt, Rockstar Games’in Grand Theft Auto 6 fragmanını gerçek hayatta, sahne sahne yeniden yarattı.

  Grand Theft Auto 6 Fragmanı: Öne Çıkanlar:

  • YouTuber Andrew Levitt, Miami’de orijinal fragmandaki gerçek dünya lokasyonlarını ve olaylarını yakalayarak Grand Theft Auto 6 fragmanını yeniden yarattı.
  • Levitt’in etkileyici detaylara olan dikkati, orijinal fragmanın sesini ve ikonik Tom Petty parçası “Love Is A Long Road”u kullanmasını içeriyordu.
  • Resmi GTA 6 fragmanı 185 milyon görüntülenme topladı ve hayranlar, oyun hakkında daha fazla bilgi veren ikinci bir fragmanı sabırsızlıkla bekliyorlar.

  Andrew LevittGrand Theft Auto 6 fragmanını Miami’de mükemmel bir şekilde yeniden yarattı. Grand Theft Auto 6’nın resmi tanıtım fragmanı, Aralık 2023’te yayınlandığında oyun dünyasını salladı, sadece birkaç saat içinde milyonlarca görüntülenme topladı ve Rockstar Games’in YouTube kanalı abone sayısını 10 milyona fırlattı. 90 saniyelik fragman aynı zamanda Twitter’da tüm zamanların en çok beğenilen oyun tweet’i oldu.

  Rockstar’ın Yeni Oyun Heyecanı ve Yaratıcı Yeniden Yapım

  Grand Theft Auto 5, Eylül ayında onuncu yıl dönümünü kutladı ve Rockstar’ın son büyük oyunu Red Dead Redemption 2, Ekim’de beş yaşına girdi. Rockstar’ın büyük yeni bir oyun yayınlamasının üzerinden uzun zaman geçtiğini söylemek bir yetersiz kalır. Bu nedenle, bir sonraki Grand Theft Auto macerası etrafındaki heyecan yıllar boyunca istikrarlı bir şekilde arttı. Fragman, hayranlara oyunun çift protagonistleri Lucia ve Jason’ı ilk kez gösterdi. Heyecan verici 90 saniyelik tanıtım fragmanı, Grand Theft Auto 6’ya geniş bir 2025 çıkış penceresi vererek bitiyor ve birçok kişi, oyunun gelecek yılın hangi noktasında çıkacağını, 2026’ya ertelenmezse, tahmin etmeye başladı.

  Levitt’in Yeniden Yaratma Süreci ve Detayları

  Hayranlar Rockstar’dan bir sonraki resmi açıklamayı beklerken, ünlü YouTuber Andrew LevittGrand Theft Auto 6 fragmanının tamamını gerçek hayatta yeniden yarattı. Grand Theft Auto’nun Vice City’sinin ilham aldığı Amerikan şehri Miami’ye seyahat eden Levitt, fragmanda görülen gerçek dünya lokasyonlarını yakaladı. Fragmandaki birkaç çekim gerçek dünya olaylarına dayandığı için Levitt, fragmanı için bu olayların orijinal görüntülerini kullandı. Levitt’in yeniden yaratması ayrıca, orijinal fragmanın sesini ve fragmanın Aralık ayındaki yayınından sonra müzik akış platformlarında ekstra ilgi gören “Love Is A Long Road” adlı şimdi ikonik Tom Petty parçasını da kullanıyor.

  Grand Theft Auto 6 fragmanı şu anda YouTube’da inanılmaz 185 milyon görüntülenmeye sahip. Birçok hayran, Rockstar’ın ikinci fragmanını ne zaman yayınlayacağını merak ediyor olmalı. Yaz Oyun Festivali hemen köşede olsa da, Rockstar genellikle bu tür endüstri genelindeki etkinliklere katılmaz, çünkü genellikle kendi işini yapar. İkinci GTA 6 fragmanı, karakterler ve genel anlatı unsurlarıyla daha fazla ilgili olabilir ve eğer oyun gerçekten 2025 için hala rayında ise, bu yılın ilerleyen zamanlarında potansiyel olarak açıklanabilir.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img