More

  Halo Infinite’den Heyecan Verici Yeni Etkinlik: The Yappening 2

  Halo Infinite’den Heyecan Verici Yeni Etkinlik: The Yappening 2

  Bu Ay Halo Infinite İçin Duyurulan Yenilikler ve Harita

  Halo Infinite, Nisan ayında The Yappening 2 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Etkinlik, yeni bir haritaücretsiz Operasyon Geçişi ve çok daha fazlasını içerecek. Halo hayranları, Gruntpocalypse modunun Halo Reach’ten 13 yıl sonra Halo Infinite’e geri dönüşünü sabırsızlıkla bekleyebilirler.

  343 Endüstrileri Tarafından Sürekli Güncellemeler

  Yeni İçerik ve Sistemler

  343 Endüstrileri2024 yılında da Halo Infinite için yeni güncellemeler ve içeriklerle desteğini sürdürüyor. En son güncelleme, PC sürümü için Easy Anti-Cheat sistemini uyguladı ve geçtiğimiz Mart ayında önemli ağ iyileştirmeleri yaptı. Güncelleme ayrıca deneysel Rekabetçi Beceri Sıralaması ödemelerini tanıttı ve Halo Infinite’te birkaç denge değişikliği uyguladı.

  Halo Infinite Güncellemesi ve The Yappening 2

  Çok Oyunculu Modlar ve Firefight Modu İçin Yenilikler

  Oyunun Nisan 2024 güncellemesi, standart çok oyunculu modlar ve Halo Infinite’teki hayranların favorisi Firefight modu için içerik sunan The Yappening 2’nin başlangıcını işaret edecek.

  Yeni İçerikler ve Özelleştirme Seçenekleri

  Armor Kaplamaları, Silah Süsleri ve Daha Fazlası

  343 Endüstrileri, 2 Nisan Salı gününden 30 Nisan Salı gününe kadar sürecek olan The Yappening 2 etkinliğinde Halo Infinite’e gelecek tüm yeni içerikleri tanıttı. Yeni ödüller arasında Glibnub Özel ve Abundant Growth zırh kaplamaları, Load Bearing omuz pedi ve Yapster ve Gruntball silah süsleri bulunuyor.

  Halo Infinite Gruntpocalypse Modunun Dönüşü

  Firefight PvE Oyun Modunda Yüzlerce Grunt Düşmanı

  The Yappening 2 etkinliği sırasında, Halo Infinite’in Firefight PvE oyun modunda Gruntpocalypse, çeşitli rauntlarda yenilmesi gereken yüzlerce Grunt düşmanı ile yer alacak.

  Premium Öğeler ve Mağaza Paketleri

  Armor Setleri ve Mağaza Paketleri ile Yeni Seçenekler

  Ayrıca, Halo Infinite’in oyun içi mağazasında satın alınabilecek yeni premium öğeler de sunulacak. Bu yeni öğeler arasında Boggart zırh seti ve Conqueror mağaza paketi bulunuyor.

  Operasyon Geçişi ve Ödüller

  Premium Geçiş ile Kalmış Ödülleri Kazanma İmkanı

  Halo Infinite’deki mevcut Operasyon Geçiş sistemi, Premium Geçiş’i satın alan oyuncuların, etkinlik 30 Nisan’da sona erdikten sonra kalan ödülleri kazanmaya devam edebilecekleri anlamına geliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img