More

  Homelander Oynanış Fragmanı Yayınlandı

  Homelander Oynanış Fragmanı Yayınlandı

   

  Mortal Kombat 1 oyuncularının merakla beklediği gelişme nihayet gerçekleşti. Uzun zamandır merakla beklenen Homelander 1 oynanış fragmanı oyunculara sunuldu. The Boys’un kötü karakteri Homelander’ın DLC karakteri olarak oyuna dahil edilmesine bir haftadan az kaldı. Bu sebeple karakteri merakla bekleyen oyuncular, bir süredir gelişmeleri yakından takip ediyor.

  Homelander’ın yayınlanan fragmanı ile fatality ve hareketleri gözler önüne seriliyor. Sevilen karakter Homelander, tüm anti kahramanlığı ile oyuna dahil ediliyor. Homelander’ın tüm kibri, vahşiliği ve süt sevgisini Mortal Kombat 1 evrenine entegre eden NetherRealm, oyuncular için unutulmaz bir deneyimin kapılarını ardına dek aralıyor. Yıkıcı hareket seti, ürkütücü gücü ve Fatalities’leri ile fragmanda oyuncuları karşılayan Homelander, yakın zamanda maceraya dahil oluyor.

   

  Homelander Oynanış Fragmanı ile Ortaya Çıkan Yetenekler

   

  Dövüş stili Injustice’deki Superman’e benzetilen Homelander, şimdiden tüm ilgiyi üzerine topladı bile. Homelander hakkında ilk detayları Homelander Karakterinin İlk Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Homelander süper güç, lazer görüşü ve uçuş yeteneklerine sahip olarak oyuna dahil ediliyor. Ayrıca, muhteşem yeteneklerinin yanı sıra Homelander, rakiplerini alt etme konusunda oldukça başarılı olacak gibi duruyor. X-Ray hareketi ile de rakibini havaya fırlatarak karnına lazer ışınları gönderen karakter, oldukça ürkütücü. Bunların yanı sıra en önemli özelliği olan Homelander Fatalities’leri de bir o kadar acımasız.

  Homelander, anti kahraman rolünü oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren karakterlerden biri. Bu sebeple, Fatalities’leri karakter hakkında en merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Muhteşem yeteneklerine ek olarak, karakter rakibini uçak tribününe fırlatıp, lazer görüşü ile parçalara ayırıyor. Bu sebeple, görsel olarak ürkütücü bir etki yaratan Homelander, Mortal Kombat 1 hayranlarını oldukça memnun edecek.

   

  Karakterin Çıkışına Geri Sayım Başladı

   

  Homelander, oyuna birkaç gün içinde dahil ediliyor olsa da Haziran ayında gelecek tek karakter değil. Homelander‘a ek olarak, Mortal Kombat 10’da tanıştığımız Ferra da bu defa ortağı olmadan oyuncularla buluşacak. Mortal Kombat 1 hayranlarını oldukça heyecanlandıran Homelander ise 4 Haziran günü erken erişim olarak oyuna dahil ediliyor. Oldukça keyifli bir deneyim sunması beklenen Homelander için oyuncu beklentisi oldukça yüksek gibi duruyor.

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img