More

  Humanity Mayıs Ayında Xbox Game’e Geliyor

  Humanity Mayıs Ayında Xbox Game’e Geliyor

  Xbox oyuncuları oldukça hareketli geçecek bir aya giriş yapıyor. Halihazırda oyun dünyası için fazlaca aktif olan 2024 yılı, platformlardaki gelişmeler ile bir üst seviyeye çıkıyor. Bir PlayStation oyunu olan Humanity, 30 Mayıs tarihinde Xbox Game Pass servisinde oyuncularla buluşacak. Bulmaca türünde olan Humanity, bir köpek rolünde insan topluluğunu yönlendirdiğiniz yaratıcı ve keyifli bir deneyime ev sahipliği yapıyor.

   

  Humanity Xbox Game Pass Kararı

   

  IGN x ID@Xbox Dijital Showcase’inin bir parçası olan Humanity, Xbox konsolları için duyuruldu. Yapım, Xbox Series X/S ve Xbox One’a ek olarak Xbox Game Pass servisinde de birçok oyuncuya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında piyasaya sürülen ve oyuncular tarafından müthiş bir ilgi görmüştü. Bu başarının ardından Humanity’nin Xbox’ta da aynı ilgiyi görüp göremeyeceği oldukça merak ediliyor.

  Buna ek olarak Helldivers 2’nin Xbox’a gelmesi hakkında söylentiler de oyun dünyasını etkiliyor. Helldivers 2 hakkında halihazırda bildiğimiz söylentiler, son dönemde iyice arttı. Bu doğrultuda düşünüldüğünde, oyunun geliştiricileri gerçekten bunu planlıyor olması olası. Ayrıca, oyuncuların ‘fazla küçümsendiğini’ düşündüğü bir oyun da Xbox Store’daki yerini almaya hazırlanıyor. Xbox için oldukça hareketli geçecek olan Mayıs ayı, şimdiden oyuncuları heyecanlandırıyor. Xbox oyunlarına duyulan ilginin artması ile çoğu oyun beklenen başarıya erişebiliyor.

   

  Macera Dolu Bir Deneyim

   

  Enhance Games tarafından yayınlanan Humanity, Shiba Inu cinsi bir köpeği kontrolünüze verir. Böylelikle, bir grup insanı yönlendirerek ve bulmacaları çözerek alışılmadık bir deneyime adım atabilirsiniz. Kalabalığı belirlenen hedefe yönlendirerek, yeni seviyelerin kilidi açtığınız Humanity, yaratıcı fikirler için alan sağlıyor. Oyuncuların, yeniliklere oldukça açık olduğu bu dönemde, Humanity gibi yapımlar oldukça ilgi görüyor. 

  Bunların haricinde, oyun seviyeler ilerledikçe karmaşıklaşan durumlara ev sahipliği yapıyor. Buna ek olarak oyunculara verilen kendi zorluk seviyelerini oluşturma hakkı oyuna duyulan ilgili artırıyor. Ayrıca, oluşturulan seviyelerin başka oyuncularla paylaşılabiliyor olması Humanity için duyulan merakı daha da artırıyor diyebiliriz. Bulmaca oyunlarının son dönemdeki başarısı göz önünde bulundurulduğunda Humanity’nin Xbox platformunda başarıya ulaşmasını umuyoruz

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img