More

  Knightfall: A Daring Journey 18 Haziran’da Steam’de Ücretsiz 

  Knightfall: A Daring Journey 18 Haziran’da Steam’de Ücretsiz 

   

  Steam oyuncuları için oldukça Mayıs ayının ardından, Haziran ayı da bazi sürprizler ile devam ediyor. Geçtiğimiz ay, alışılmışın ötesinde daha fazla ücretsiz oyun teklifi veren Steam, bu ay da Knightfall: A Daring Journey gibi ücretsiz oyunlar ile oyuncuları memnun ediyor. Steam’in dolar bazlı satışa dönmesinin ardından gerçekleşen düzenli indirim dönemleri oldukça bereketli geçiyor. Bu dönemlerin yanı sıra ücretsiz oyun teklifleri sayesinde oyuncuların cebi biraz olsun rahatlıyor.

   

  Steam’in Yeni Ücretsiz Oyunu Knightfall: A Daring Journey

   

  18 Haziran tarihinde ücretsiz indirmeye açılacak Knightfall: A Daring Journey, 28 oyunculu bir battle royale deneyimi sunuyor. Kaleye ulaşarak bir gül koparmayı gerektiren oyun, aynı zamanda diğer oyuncularla takım olmayı da hedefliyor. Ayrıca, oyun 18 Haziran itibari ile tamamen ücretsiz olacak. Bu, oyunu ücretsiz satın almak için bir bitiş tarihi olmadığı anlamına geliyor. Buna ek olarak son dönemde oyunu satın almış olan oyuncular, iadeye teşvik ediliyor. Diğer bir taraftan ise iade durumu, oyun çok fazla oynanmışsa gerçekleşmeme olasılığına sahip.

   

  Knightfall: A Daring Journey, genel bakışta “Çok Olumlu” incelemeler alsa da, yakın tarihli incelemelerin çoğunluğu “Karışık” yönünde. Aslına bakıldığında “Karışık incelemelerin sebebi oyuncular tarafından biliniyor. Birçok oyuncu, son dönemde yapıma giriş yapma konusunda güçlük çekiyor. Bu nedenle, ücretsiz indirme dönemine girilmesiyle birlikte bu sorunun da çözülmüş olmasını bekliyoruz.

   

  Steam’in Bu Ayki Tek Ücretsiz Oyunu Bu Değil

   

  Sevilen oyun platformu aslında bu ay sadece Knightfall: A Daring Journey’i ücretsiz indirmeye açmıyor. Ayın ücretsiz oyunları arasında Tell Me Why da var. Tell Me Why, Pride Month geleneği olarak Temmuz ayına kadar ücretsiz indirmeye açık. Diğe bir taraftan ise Tell Me Why, ne yazık ki Steam Türkiye’de indirmeye açık değil. 

   

  Bildiğiniz gibi geçen ayın oyunları arasında 100% Orange Juice, Machinika Museum ve Endless Legend gibi yapımlar vardı. Steam, bunun ardından hız kesmeden ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor. Bu ay, geçen ay kadar hareketli geçmeyecek olsa da, fiyat pahalılığı nedeniye kaybedilen oyuncuların dönmesi olağan duruyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img