More

  League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Aurora’nın Özellikleri

  League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Aurora’nın Yetenekleri Açıklandı

   

  League of Legends 14.14 yaması ile oyuna dahil olmaya hazırlanan yeni bir karakter var. Yapımın hayranların heyecanlandıran yeni karakter Aurora’nın yetenekleri ortaya çıktı. Hareketli bir büyücü olarak tasarlanan karakter, oyuna yeni bir heyecan getirecek. League of Legends’ın yeni karakteri Aurora için öncelikli olarak orta, ardından ise üst koridor uygun görülüyor.

   

  League of Legends’ın Yeni Şampiyonu Aurora’nın Yetenekleri

   

  Pasif – Ruh Ayırma (Spirit Abjuration):

  Yeni LoL karakteri Aurora, bir düşmana üç defa zarar verdiğinde, rakip tarafın maksimum canının bir yüzdesi oranında büyü hasarına sebep olan bir ayin yapar. Buna ek olarak iyileşmesini her saniye güçlendiren ve kısa süreliğine ekstra hareket hızı sağlayan bir ruh serbest bırakır. Bu sebeple Aurora’nın serbest bıraktığı her ruh, karakterin bonus hareket hızına olumlu yönde etki sağlar.

   

  Q – İki Kat Lanet (Twofold Hex):

  League of Legends’ın yeni şampiyonu Aurora, Q ile bir yöne doğru lanetli enerji patlaması gönderir. Bu enerji patlaması ile vurduğu düşmanlara büyü zararı verir. Böylelikle rakipleri ruh enerjisi ile işaretler. Yetenek yeniden kullanıldığında ise karakter, laneti sonlandırır ve enerjiyi kendine çeker. Bu sayede, düşmanlarının eksik can oranına göre büyü hasarı verir.

   

  W – Perdenin Ötesine Geçiş (Across the Veil):

  LoL’ün yeni karakteri Aurora, W ile bir yöne doğru sıçrayış yapar. Bu sıçrayışın inişinde, kısa süreliğine görünmez olan karakter Ruh Modu’na girer. Bu yetenek ile rakiplere zarar vermesinden 3 saniye sonrasında alt edilen rakipler sayesinde yeteneğin bekleme süresi sıfırlanır.

   

   

  E – Tuhaf Olay (The Weirding):

  Bu yetenek ile ruh aleminden bir pencere açan yeni LoL karakteri Aurora, bir alanda büyü hasarı verir. Kısa süreliğine bir yavaşlatma ruh büyüsü patlaması gönderen Aurora, patlama gücü ile hafifçe geri gider.

   

  R – Dünyalar Arası (Between Worlds):

  Aurora, bu yeteneği ile ruh aleminde bir yarık yaratır. Bu sayede düşmanlarını yavaşlatan League of Legends’ın yeni şampiyonu Aurora, ruh enerjisi darbesi gönderir. Bu alan kısa süreliğine ruh aleminin bir parçası olur. Aurora içindeyken bonusları ikiye katlayan bu alan, rakipler eşiği geçmeye çalıştığında merkeze iter. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img