More

  Manor Lords Erken Erişim Sürecinde Evsizlik Sorunu Yaşanıyor

  Manor Lords Erken Erişim Sürecinde Evsizlik Sorunu

  Erken erişim ile çıkış yapan Manor Lords, en çok istek listesine eklenen oyun olmuştu. Oyuncuların gösterdiği bu ilgi, oyunun geleceği için önemli bir gelişme. Oyuna şans veren çoğu oyunu tarafından iyi yorumlar alan Manor Lords, gelecek dönemin en başarılı yapımları arasında yer almaya hazırlanıyor. Başarı ile geçirdiği ilk çıkışının ardından, oyuncular sorunları keşfetmeye başladı. Topluluk arasında adını oldukça duyurmayı başaran Manor Lords, her geçen gün daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapıyor. 

   

  Manor Lords Evsizlik Sorunu

   

  Oyuna ilgi ile yaklaşan oyuncular, garip bir sorun ile karşılaştılar. Sorunun keşfedilmesinin ardından oyuncular hemen çözüm üretmeye ve toplulukla paylaşmaya başladı. İşçi kampından kaynaklandığı düşünülen bu sorun, karakterlerin evsiz kalmasına neden oluyor. Oyuncular bu soruna karşı, kaydı yeniden yüklemek ya da işçi kampını silmek gibi çözümler üretti.

   

  Evsizlik Sorununa Oyuncu Yorumları

   

  Yapımın subreddit’inde oyuncuların paylaştığı birkaç başlıkta evsizlik sorunundan bahsediliyor. İşçi kampı sebebiyle kaynaklanan Manor Lords evsizlik sorunu, işçilerin evlerini inşa ettikten sonra evde yaşamayı reddetmelerine neden oluyor. Bunun sonucunda evsiz kalmaları oyuncular arasında hayal kırıklığına neden oluyor. 

   

  Manor Lords’un bu hatası garip karşılansa da, oyunun akışını bozan bir sorun olarak değerlendirilmiyor. Topluluk, sorun için ürettiği çeşitli çözümlerle üstesinden gelmeyi başardı. İşçi kampı yapım için oldukça büyük önem arz eden bir yapı. Bu sebeple, sorunla ilk karşılaşıldığında endişe yaratsa da, hızlıca üretilen çözümler durumu kurtarmayı başardı. 

  Manor Lords Erken Erişim Sürecinde Hatalar

   

  Yapım, oldukça yeni olduğu için çıkan sorunlar kimse için sürpriz olmadı. Bu yüzden erken erişim sürecinin yeni yapımlar için önemini biliyoruz. Böylelikle, geri bildirimler ile sorunlar çözülebilir ve tam sürüm için hata payı azaltılır. Oyunun yayıncılığını sağlayan Hooded Horse tarafından verilen sık indirim vaadi oyuncuları heveslendirmeyi başardı. 2024 yılı yeni birçok yeni oyun ile devam etse de, çoğu oyun beklenen başarıyı yakalayamadı. Bu sebeple  Geleceği parlak görünen Manor Lords’un tam sürümü için beklenti oldukça yüksek.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img