More

  Marvel Rivals, Hela Fragmanı Yayınlandı

  Marvel Rivals, Hela Fragmanı Yayınlandı

  Hayranlar, bu yıl Marvel Rivals için sürpriz tanıtım ile karşılaştılar. Bu sürpriz karşısında oldukça heyecanlanan oyuncular, detayları bekliyor. Marvel kahraman ve kötülerinin 6v6 olarak karşıya getiren oyun için henüz çıkış tarihi verilmedi. Buna rağmen, oyuncular yapımı deneyimlemek için oldukça sabırsız.

  Takım tabanlı nişancı türüne Marvel dokunuşu ile deneyimi farklı bir seviyeye taşıyan oyun, tanıdık mekanlara da atıfta bulunuyor. Tokyo 2099 ve Yggsgard gibi mekanları bünyesinde barındıracak Marvel Rivals, beklentiyi yukarı taşıyor. 

  Karakter Kadrosu ve Oyuncu Beklentileri

   

  Iron Man, Black Panther, Namor, Scarlet Witch gibi karakterlere yer vermeye hazırlanan oyun, yıkılabilir ortamlara ev sahipliği yapıyor. Buna ek olarak, NetEase Games oyuncuların karakterler hakkındaki merakı için bir adım attı. Hayranların, karakterlerin görünüş ve yetenekler hakkındaki merakı için ilk fragmanı yayınlayan NetEase, Hela’yı oyunculara tanıttı. 

   

  Hela Fragmanında Sunulanlar

   

  Ölüm Tanrıçası hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan bu fragman, karakterin yeteneklerini oyunculara sundu. İlk ve birincil ateş olarak hançerlerini fırlatan karakter, alternatif olarak ise birçok hançeri birden fırlatabiliyor. Ayrıca, uzaktaki düşmanları hedef alan Hela, fragmanı ile oyuncuları heyecanlandırdı. Ek olarak, Odin’in kuzgunlarından birine dönüşebilen Hela, yukarıdan da hasar verebiliyor. 

   

  Hela’nın yetenekleri elbette ki bunlarla sınırlı değil. Marvel’ın ikonik kötüsü Hela, alan hasarı veren bir küre de oluşturabiliyor. Bu nihai yeteneği ile Hela havaya uçup, yere dört adet küre atarak yüksek hasarlara ulaşabiliyor. 

   

  Hela, Marvel Rivals ile daha önce gördüğümüz versiyonlarından daha ürkütücü bir hal alıyor. İkonik yeşil taşlı kostümü ile oyun evrenine dahil olacak karakter, yine kılıcını taşıyor ve saldırılarını başlatıyor. Diğer bir taraftan, sevindirici başka bir haber ise oynanabilir karakter kadrosuna Loki’nin dahil olacağının onaylanması.

   

  Marvel’ın Yeni Oyunu için Heyecan Giderek Artıyor

   

  Marvel Rivals, yayınlanan fragman sayesinde kötü karakterlerin çizgi roman hallerine etkileyici atıflarda bulunduğunu bizlere gösterdi. Ayrıyeten şanslıysanız, Hela’nın oynanışını deneyimlemek için çok beklemeniz gerekmez. Marvel Rivals kapalı alfa sürümü yakında başlıyor ve böylelikle Hela karakter kadrosundaki yerini aldı.

  Marvel Rivals Hela Fragmanı

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img