More

  Marvel’s Spider-Man 2 Kostüm Güncellemesi Yayında

  Marvel’s Spider-Man 2 Kostüm Güncellemesi Yayında

   

  Geçen yıl Ekim ayında çıkış yapan Marvel’s Spider-Man 2, heyecan verici bir güncelleme aldı. Çıkışı ile oldukça olumlu yorumlar alan ve satış rekorlarına imza atan yapım, yıla damgasını vurmuştu. Bu muhteşem başarısına rağmen kostüm çeşitliliği açısından diğer yapımlardan bir adım geride görüle heyecan verici yapım, yeni güncellemesi ile sorunları çözüyor. Marvel’s Spider-Man 2 güncellemesi, birçok iyileştirme ve düzenlemeye ek olarak, sekiz farklı kostüm de içeriyor. 

   

   

  Insomniac ilk olarak, Mart ayında yayınlanan güncelleme ile oyuna iki yeni kostüm dahil etti. Bu eklemelerin ardından kostümler oyuncular tarafından yine de yetersiz bulundu. Oyun geçmiş oyunlardaki kostümlerin büyük bir çoğunluğunu bulundurmuyordu. Bu sebeple oyun, çoğu açıdan olumlu eleştiriler alsa da kostüm konusunda oldukça yetersiz kaldı. Bunun üzerine geçtiğimiz birkaç ay boyunca ücretsiz güncellemeler ile kostüm çeşitliliğini artıran Insomniac, bu ayın başlarında güncellemeyi duyurdu. Bir fragman eşliğinde duyurulan yeni güncelleme Miles ve Peter için sekiz farklı kostüm içeriyor. Buna ek olarak, yapımın heyecan verici yeni güncellemesi sadece kostümlerle sınırlı kalmıyor. Yeni güncelleme aynı zamanda iyileştirme ve yenilikler de içeriyor. 

   

  Marvel’s Spider-Man 2 Kostüm Güncellemesi Heyecan Verici Kostümler İçeriyor

   

  Marvel’s Spider-Man 2 kostüm güncellemesi 18 Haziran itibariyle oyuncularla buluşuyor. Oyuna dahil edilen kostümler arasında orijinal Marvel’s Spider-Man 2’den bildiğimiz kostümler var. Bu heyecan verici kostüm yeniliklerine ek olarak oyuncuları başka yenilikler de bekliyor. Oynanışa dair de birkaç yenilik sunan Insomniac, oyuncular tarafından eleştiri gören her noktayı ele alıyor. Oyuncu geri bildirimlerine oldukça önem veren şirket, oyuncu memnuniyetini yeniden sağlamayı başardı. Açık dünya kısmında yanlış yerleştirilen nesneler ile ilgili sorun da bu düzeltmeler arasındaki yerini almayı başardı. Buna ek olarak; hatalar, aksaklıklar ve kararlılık sorunları da oyuncular tarafından oldukça sevilen yapımın, yeni güncellemesi ile ele alınan durumlar arasında yer alıyor.

   

   

  Güncelleme ve yenilikler ile bu heyecan verici yapımdaki oyuncu memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı amaçlayan Insomniac, yeni güncelleme ile oyuncuların gönlündeki tahtını korumaya devam edecek gibi görünüyor.

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img