More

  Metroid Prime 4 Yeni Fragmanıyla Geri Döndü

  Nintendo Direct’te Metroid Prime 4 Yeni Fragmanı Gösterildi

   

  Yedi yıldır hakkında neredeyse hiçbir gelişme duymadığımız Metroid Prime 4: Beyond, nihayet geri döndü. Serinin yeni oyunu için uzun süredir heyecanlı bir bekleyiş içinde olan hayranlar, yeni bilgilere erişiyor. Nintendo Direct, uzun bekleyişe değecek bir duyuru fragmanı ile hit yaratmayı başardı. Buna ek olarak etkinlikte, oyuncular ile bir çıkış penceresi de paylaşıldı. Metroid Prime 4 çıkış penceresi 2025 yılını gösteren uzun süreli bir bekleyişi daha gösteriyor.

   

   

  Geliştirilme süreci uzun süren oyunlardan bahsedildiğinde, akla ilk gele yapımlardan biri Metroid Prime 4 oluyor. Beyond Good And Evil 2 ve Perfect Dark ile birlikte bu listede yer alan Metroid Prime 4, geçen uzun yılların ardından heyecan verici bir gelişme ile oyun dünyasına geri dönmeyi başardı. Nintendo Direct ile gelişmeleri ortaya çıkan oyun, duyuru fragmanında yer almayan bazı sahneleri de oyuncular ile paylaşıyor.

   

  Metroid Prime 4, Yeni Fragmanı ile Oyun Dünyasına Dönüş Yaptı

   

  Geçtiğimiz yedi yıllık sürede oyunculara Metroid Prime 4 logosundan başka bir şey sunulmadı. Bunun üzerine yapım heyecan verici bir fragman ile Nintendo Direct’te karşımıza yeniden çıktı. Bu muhteşem gelişme serinin hayranlarını memnun etmeyi oldukça başarıyor. Geçmişteki Metroid Prime oyunlarını andıran oynanışı ile oyuncuları nostaljik bir yolculuğa çıkaracak yapım, serinin hayranları için yeterli olacak gibi duruyor. 

   

   

  Heyecan verici oynanış fragmanı ile yeni duyurusu yapılan Metroid Prime 4: Beyond için ise çıkış penceresi oldukça uzun. Zaman içinde küçültülmesi beklene çıkış penceresi, 2025 yılını işaret ediyor. Bunların yanısıra, yapımın hangi konsollar için çıkış yapacağı da bir tartışma konusu olarak gündeme geliyor. Yayınlanan oynanış fragmanının Youtube açıklamasında, oyunun Switch için yayınlanacağı söyleniyor. Fragman açıklaması Switch 2 için herhangi bir ibare bulundurmuyor. Durum böyle olsa da, yapımın Switch 2 için de yayınlanması ihtimaller dahilinde. Serinin hayranlarının merakla beklediği bu büyük hacimli yapımın sadece Switch için yayınlanması şaşırtıcı olur. Metroid Prime 4: Beyond‘un  yeni konsol Switch 2 için yayınlanmama ihtimali olası durmuyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img