More

  Mirthwood: Stardew Valley ve Fable’dan İlham Alan Orta Çağ Oyunu

  Mirthwood için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

  Geçtiğimiz yıl duyurulan Mirthwood için yeni bir fragman yayınlandı. V Publishing tarafından yayınlanan fragman, oyunun çiftçilik özelliklerini vurguluyor. Bu sayede RPG mekanikleri ve zengin keşif unsurlarını barındıran yapım, sakin bir deneyimin kapılarını aralıyor.

   

  Mirthwood Steam’de Oldukça İlgi Görüyor

  Duyurulduğu tarihten itibaren Mirthwood, Steam’de 100.000 defadan fazla istek listesine eklendi. Oyun, Stardew Valley ve benzeri oyunlardan ilham alsa da, bu tip oyunlardan onu ayıran özellikler var. Bununla birlikte, içinde bulundurduğu Orta Çağ, RPG ve geniş keşif mekaniği özellikleri, oyunculara yeni bir deneyimin kapılarını aralıyor.

   

  Steam’de gerçekleşen Çiftçilik Festivali kapsamında, yeni fragmanı yayınlanan Mirthwood oyuncuları heyecanlandırdı. Daha önce gördüğümüz fragmanlar, RPG ve keşif unsurlarını bizlere gösterdi. Yeni fragman ise oyunun çiftçilik ve ev özelliklerine yakından bir bakış sağlıyor.

  Ek olarak, yapım her ne kadar çiftçilik özellikleri ile dikkat çekse de, bu sadece görünen kısım. İçinde barındırdığı keşif ve rol yapma unsurları, oyunculara daha özgür bir oyun deneyimi sunuyor. Böylelikle, oyuncular hangi unsura odaklanmak isterse oraya odaklanma şansı buluyor.

  Mirtwood Çiftçilik Fragmanı

   

   

   Mirthwood ve Benzeri Oyunlar

   

  Sonuç olarak, oyun pazarında Stardew Valley benzeri birçok oyun olsa da, Mirthwood kadar özgür bir deneyim sunan oyun pek fazla mevcut değil. Daha çok Orta Çağ simülasyonu gibi görünen yapım, birçok oyuncunun dikkatini şimdiden çekmeyi başardı.

  Bunun yanı sıra, çiftçilik temasındaki oyunların hayranları için ise Steam Çiftçilik Festivali, harika bir fırsat. Böylelikle, festivaldeki oyunlara göz atarak, uygun fiyatlarla dilediğiniz çiftçilik oyununa sahip olma fırsatı yakalayın.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img