More

  Mortal Kombat 1 Yeni Kameo Dövüşçüsünün Çıkış Tarihi Açıklandı

  Mortal Kombat 1 Yeni Kameo Dövüşçüsünün Çıkış Tarihi Açıklandı

  Sevilen dövüş oyunu Mortal Kombat 1 için heyecan verici gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Mortal Kombat 1’in yeni Kameo dövüşçüsü tanıdık bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Yayınlanan bilgiler doğrultusunda, karakterin 7 Mayıs tarihinde yayınlanması bekleniyor. Klasik karakterleri yeniden tasarlayıp, yeni bir zaman çizelgesinde sunan dövüş oyunu, bu defa Mavado’yu dahil edecek.

   

  Seri ve Kameo Dövüşçüleri

   

  Sevilen dövüş oyununun Twitter hesabında paylaşılana göre, Mavado 7 Mayıs tarihinde oyundaki yerini alacak. İlk olarak Mortal Kombat: Deadly Alliance’da duyurulan Mavado, Kızıl Ejder örgütünün bir üyesi olarak karşımıza çıktı. Kara Ejder klanını ortadan kaldırma macerasında bir süre Shang Tsung ile iş birliği yapmıştır. Şimdi ise Mortal Kombat 1 ile oyuncularla buluşacak olan karakter, yeni bir deneyimin kapılarını aralayacak.

   

   

  Daha sonrasında Mavado, Mortal Kombat: Armageddon ile seriye geri dönüş yapmış, ardından son olarak Shinnok ve Karanlık Güçlerle son savaşta yer almıştır. NetherRealm tarafından yeniden başlatılan Mortal Kombat üçlemesinde yer almayan Mavado, şimdi tekrar seriye dönmeye hazırlanıyor. Bu heyecan verici dönüş, serini hayranları için oldukça verimli bir adım oldu. Sevilen karakter Mavado, oldukça kısa süre içinde Mortal Kombat 1 oyuncularıyla buluşacak.

   

  Mavado ve Mortal Kombat Dönüşü

  Mavado, bir sonraki DLC Kameo savaşçısı olarak oyuna dönüş yapacak. Savaşçı, 7 Mayıs’ta orijinal zaman çizgisinin bir versiyonu olacak benzersiz bir deneyim sunacak. Buna ek olarak, Mortal Kombat 1 The Boys kötü karakteri Homelander’ı ilkbaharın sonlarında misafir edecek. Son olarak yeni oyun, hayranlarını memnun etmeye devam ediyor. Güncellenen içerikleri ile yapım, oyuncu memnuniyetini ön planda tutuyor. Mortal Kombat serisi, geri dönüşü ile oldukça başarılı bir adım attı.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img