More

  Amazon Games’in Yeni Oyunu New World: Aeternum Tanıtıldı

  Amazon Games’in Yeni Oyunu New World: Aeternum Tanıtıldı

   

  Amazon Games geliştiriciliğinde bir MMO oyunu duyuruldu. Summer Game Fest etkinliğinde ilk tanıtımı gerçekleşen New World: Aeternum, bu yıl içinde çıkış yapacak. “Yenilenmiş deneyim” olarak tanıtılan oyun, PC, PS5 ve Xbox X/S için çıkış yapacak. 15 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak New World: Aeternum, bir takım yenilikler de getiriyor. Orijinal oyunun tüm içeriğine ek olarak, Rise of the Angry Earth DLC’si gibi yenilikler oyuncuları bekliyor.

   

   

  Orijinal New World, 2021 yılında oyuncularla buluşmuştu. Steam’de satışa sunulan oyun, Amazon Games’in oldukça başarılı bir işi olarak adından çokça söz ettirmeyi başarmıştı. Çıkışı ile ulaştığı 13.634 eşzamanlı oyuncu ile Steam’de tüm zamanların en çok oynanan oyunları listesinde sekizinci sıraya oturmuştu. Diğer bir taraftan ise, bu başarının ardından ciddi bir oyuncu düşü yaşadı. Son zamanlardaki eşzamanlı oyuncu sayısı ise 10.000 civarında seyrediyor. 

   

  New World: Aeternum Birçok Yeni Özellik ile Geliyor

   

  Amazon Games, oyunculara heyecan verici yeniliklerden bahsediyor. Bu yenilikler arasında Amazon, New World: Aeternum’u kendi başlarına ya da çapraz oyuncu desteği sayesinde başka oyuncularla birlikte deneyimleyebileceklerini belirtiyor. Buna ek olarak yapım, birçok yeni özelliği de bünyesinde barındırıyor. Bunlardan biri ise serinin ilk geniş kapsamlı PvP bölgesi. 

   

  Geliştirmeler sadece bunlar ile sınırlı değil. Aeternum’un geliştirmeleri arasında; nişan alma yardımı, hedef kilitleme erişebilirlik gibi özellikler de yer alıyor. Ayrıca, oyun sonu tekli denemeler, yenilenen diyalog sistemi ve yeni karakterler barındırıyor. Yakın zamanda çıkış yapacak Aeternum, keyifli bir deneyimin kapılarını oyunculara aralayacak.

   

   

  Tüm bunların yanı sıra Amazon, Aeternum’u “konsollara özel olarak” tasarladığını özellikle belirtiyor.  Steam’de çıkış yapmaya hazırlanan oyun için ana sürüm fiyat etiketi 60 dolar olacak. Ayrıca, New World: Aeternum Deluxe sürüm ise 80 dolar etiketine sahip olarak çıkışını gerçekleştirecek. Ek olarak orijinal oyun ve genişleme paketi olan Rise of the Angry Earth’ü satın alan PC oyuncuları ise oldukça şanslı. Belirttiğimiz öğeleri satın alan oyuncular, lansmanın ardından yeni oyunun her şeye ücretsiz olarak erişim sağlayacak.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img