More

  Pokemon GO Shared Skies Sezonu Yakında Başlıyor

  Pokemon GO Shared Skies Sezonu Yakında Başlıyor

   

  Pokemon GO, yeni sezonu ile muhteşem bir deneyimin kapılarını aralıyor. 1 Haziran tarihinde başlayacak Pokemon GO yeni Shared Skies sezonu, Ultra Canavarlar’a odaklanacak. 3 Eylül tarihine kadar devam edecek sezon; Kartana, Necrozma ve Buzzwole gibi Pokemonları içerecek. 

   

   

  Pokemon GO Shared Skies Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

   

  Geçtiğimiz World of Wonders sezonunda ilgi çekici karakterler oyunculara sunulan yenilikler arasında yer alıyordu. Buna ek olarak, heyecan verici etkinliklerin düzenlenmesi ile de oyunculara heyecan dolu bir deneyim sunuldu. Şimdi ise yakında başlayacak Shared Skies sezonu için de beklenti yüksek. “Bu sezonda yeni karakterlerin yer alacak mı?” sorunun cevabı henüz bilinmese de birçok özel etkinliğe yer verilmesi, beklenen durumlar arasında yer alıyor.

   

  Yayınlanan Pokemon GO: Shared Skies tanıtım fragmanında birçok Ultra Wormhole’ün açıldığını görüyoruz. Bunlardan çıkan Nihilego, Pheromosa, Kartana ve Buzzwole gibi Ultra Canavarlar’a ek olarak başka canavarlar da fragmanda yer alıyor. Geçtiğimiz yaz ortaya çıkan efsanevi Mega Rayquaza ve Naganadel da fragmana heyecan katan isimler arasında yer almayı başardı. Sezon tanıtım fragmanı ile gözleri üstüne çekmeyi başardı. Diğer bir taraftan ise bu sezonda oyuncuları neler beklediği hakkında henüz bir açıklamada bulunulmadı. Geçen sezonlar olduğu gibi, bu sezon da heyecan dolu geçmesi beklenen yapım, hayranlarını heyecanlandırıyor.

   

  Sezon Heyecan Verici Etkinlikler ile Geliyor

   

  Shared Skies, heyecan verici bir sezonun kapılarını oyunculara aralayacak. Birkaç gün sonra gerçekleşecek yeni sezonun Ultra Canavarlar etrafında dönmesi yine beklenen durumlar arasında yer alıyor. Pokemon GO’nun yeni sezonunda birçok özel etkinlik ve bonuslar oyuncuları bekliyor. Bahsi geçen extradimensional varlıkların üçü, 2022 Go Fest’te bizlere tanıtılarak heyecanı artırdı. Daha sonrasında ise bu varlıkların sayıları artarak devam etti. Oldukça uzun zamandır devam eden Pokemon GO popülerliği, bir süre daha azalacak gibi görünmüyor. Bundan dolayı, oyuncular tarafından ilgi görmeyi başaran Pokemon GO, oyun dünyasında kendine büyük bir yer edinmeyi başardı. Bu sebeple yapım, düzenli sezonlar ve etkinlikler ile ilgiyi üzerinde toplamayı oldukça başarıyor diyebiliriz. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img