More

  Yeni Korku Oyunu Post Trauma The Evil Within’i Anımsatıyor

  Yeni Korku Oyunu Post Trauma The Evil Within’i Anımsatıyor

   

  Korku türünde çıkış yapacak Post Trauma, klasik korku oyunlarını ilham alıyor. Tuhaf ve rahatsız edici ortamlar içeren yeni yapım, oldukça bilinen ve sevilen birkaç yapıma olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kabus gibi bir deneyimin kapılarını aralayacak olan Post Trauma, bu sonbaharda oyuncularla buluşacak.

   

   

  Post Trauma sabit kamera açısı ile eski Resident Evil oyunlarını andırıyor. Aynı zamanda yeni korku oyunu, The Evil Within esintilerini de taşıyor. Yeni korku oyunu, Tango Gameworks’ün kapanışının ardından The Evil Within hayranlarını memnun etmeyi başaracak gibi duruyor. Korku oyunu seven oyuncular tarafından hikaye anlatımı ve tasarımı oldukça tanıdık gelecek. Bu nedenle korku oyunu, yılın sevilen oyunları arasında yer alabilir.

   

  Post Trauma duyurusu ilk olarak, 2022 yılında gerçekleşen Game Awards etkinliğinde bizlerle buluştu. Etkinlikte oyun içeriğine dair sunulan fragman ile sinematik bir korku oyunu olacağı ortaya çıkmıştı. Yapım hakkında güncel gelişmeler ise kısa süre önce gerçekleşti. Gerçekleşen Guerrilla Collective esnasında yeni fragman ile oyun hakkında daha derin bir bakış ortaya çıktı. Orta yaşlı tren kondüktörü olan Roman ile gerçeküstü bir kabus dünyasına davet edilen oyuncular, özlenen korku ve gerilimi tekrar gündeme geliyor. Roman ile gerçeklik yasalarının eğildiği bir evrene yolculuk yapacaksınız. Buna ek olarak oyuncular, rahatsız edici ve ürpertici yaratıklar ile karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda bulmacaları da çözecekler. 

   

  Post Trauma Çıkış Tarihi Henüz Belirlenmedi

   

  Xbox Series X/S, PC ve PS5 için çıkış yapacak Post Trauma için henüz net tarih verilmedi. Hakkında sadece bu sonbaharda çıkış yapacağını bildiğimiz yeni korku oyunu, sadece bir çıkış penceresi gösteriyor. İlham aldığı yerleri gizlemekten çekinmeyen yapım, tanıdık ve sevilen yapımlardan birçok unsur içeriyor. Örneğin; Silent Hill’in ürpertici mimarisi, The Evil Within’in yaratıkları ve Resident Evil’ın bakış açısı gözler önüne seriliyor. Sonuç olarak bu etkileyici detaylar, korku oyunu severlerin dikkatinden kaçmıyor. Uzun zamandır bilinen oyunları bu derece anımsatan bir yapımla karşı karşıya gelmeyen oyuncular, yeni yapım için heyecanlı bir bekleyiş içindeler.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img