More

  Prince of Persia: The Lost Crown Yeni Güncellemesi Yayınlandı

  Prince of Persia: The Lost Crown Yeni Güncellemesi Yayınlandı

   

  Prince of Persia: The Lost Crown için büyük bir güncelleme yayınlandı. Ubisoft’un yayınladığı bu güncelleme beraberinde birçok yeniliği getiriyor. Oyuncuların, oyun deneyimini iyileştiren bu güncelleme, mitolojik The Lost Crown evreninde yeni meydan okumaları da beraberinde getiriyor.

   

  Ubisoft tarafından geliştirilen aksiyon – macera oyunu, tehlikeli düşmanlar ve karmaşık bulmacaları bünyesinde barındırıyor.  Sargon ve Immortals adlı seçkin grubun öyküsünü bizlere sunan Prince of Persia: The Lost Crown, ikonik seriyi tekrar hayata döndürüyor. Çıkışı ile oyuncuları oldukça memnun eden yapım, güncellemeler ve iyileştirmeler ile daha sağlıklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

   

  Prince of Persia: The Lost Crown Güncelleme Notları

   

  The Lost Crown’un yeni güncellemesi ile oyuna dikkat çekici yenilikler dahil edildi. Bu yenilikler arasında en dikkat çekmeyi başaran ise, iki yeni oyun modu oldu. Boss Rush ve Boss Revenge adı verilen bu iki mod, oldukça sevilecek gibi görünüyor. 

  Boss Revenge, oyuncuların mevcut Simurgh güçlerini kullanarak, daha önce karşı karşıya geldikleri boss’lara tekrar meydan okuyabilmelerini sağlıyor. Oyuncuların, meydan okumaları özelleştirebildikleri bu mod, çeşitli zorluk seviyelerinde oynanabiliyor. Bunun yanı sıra, Boss Rush ise ana boss’lar ile ardışık şekilde karşı karşıya gelerek, The Last Crown oyuncularının kazanması gereken aksiyon dolu bir deneyim sunuyor.

   

  The Lost Crown yeni güncellemesinin dikkat çekici başka bir özelliği daha var. Bu özellik ise ana karakter olan Sargon için yeni kıyafetler. Bu kıyafetler sayesinde Boss Rush modunu tamamlamak için ödüllere erişebiliyorsunuz. Buna ek olarak, daha fazla özelleştirme seçeneği de yeniliğin beraberinde geliyor. Prince of Persia serisinin ikonik tasarımlarını bulunduran bu kıyafetler, nostaljik bir deneyim yaratıyor.

   

  Tüm bunlara ek olarak yama, The Lost Crown yüksek kontrast modunda da iyileştirmeler sağlıyor. Bu sayede, oynanış daha keyifli hale geliyor. Bu yenilik yüksek kontrast modunda kırmızı ve sarı düşman saldırılarını daha iyi ayırt edebilmenizi sağlıyor. Böylelikle, oyun okunabilirliği artıyor. Bunun yanı sıra güncelleme, çökme sorunlarını engellemeye yönelik iyileştirmeler de içeriyor. Bu sebeple, çeşitli görev ve oyun düzeltmeleri güncellemenin beraberinde geliyor. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img