More

  Redfall Oyuncuları İçerik Eksikliği Yaşıyor

  Redfall Oyuncuları İçerik Eksikliği Yaşıyor

   

  Redfall oyuncuları, yüklü miktarda para ödedikleri Bite Back sürümünün DLC paketine hala erişemedi. Oyuncular, halihazırda hayal kırıklığı yaratan lansmanın bir yıl sonrasında vadedilen paketin gelmemesinin hayal kırıklığını yaşıyor. 

   

  Redfall Oyuncularının Merakla Beklediği DLC

   

  2023 yılına çıkış yapan ve düzenli olarak güncelleme alan Redfall, oyunculara vadedilen beklenen DLC içeriğini hala almadı. Lansmandan bu yana birçok güncelleme ve hata düzeltmesi alan oyun, aynı zamanda yeni içeriklere de kavuştu. Buna rağmen, sözü verilen paketin gelmemesinin haklı kırgınlığını yaşıyorlar.

   Yeni Güncellemelerin Ne Zaman Geleceği Bilinmiyor

   

  Bilinen üzere, Redfall çıkışından itibaren birçok güncellemeye ev sahipliği yaptı. Olumsuz tarafta ise, yeni ve merakla beklenen güncellemeler hakkında bir bilgi olmaması. Buna paralel olarak, Arkane Studios, Marvel iş birliği ile Blade’in üzerinde çalışıyor. Bu sebeple, Arkane Studios Redfall’ın güncellemeri için henüz bir tarih paylaşmadı. Yapım için gördüğümüz güncelleme eksiklikleri ele alındığında, oyuncular Blade’in geleceği için de endişe duyuyor.

   

  Oyuncular Hala Umudu Kesmiş Değil

  Diğer yandan ise, oyuncular Redfall’ın iyileştirilmiş halinin beklemeye değer olduğunu umuyor. Buna rağmen, oyuncuların bir kısmı ise öncelikli olarak para ödedikleri içeriği görmek istiyor. Geliştiriciler, beklenen DLC paketi ve karakterleri hakkında daha fazla bilgi için, gelecek yılı işaret ediyor. Bu süre oldukça uzun olsa da, oyunun hayranları hala yapımdan umudu kesmiş değil. Bu sebeple, vadedilen sürede DLC paketi hakkında bilgi sahibi olmayı umuyorlar.

   

  Tüm bu gelişmeler ele alındığında, oyuncular yapımın Redfall‘ın için oldukça heyecanlanlılardı. Yaşanan sorunlar ve eksik içerikler sebebiyle oldukça büyük hayal kırıklığı yaşayan oyuncular, bir an önce düzenleme talep ediyor. Umuyoruz ki, geliştiriciler bir an önce bu taleplere cevap verir.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img