More

  Suicide Squad: Kill the Justice League: İlk Sezon Heyecanı ve Yenilikler

  Suicide Squad: Kill the Justice League: İlk Sezon Heyecanı ve Yenilikler

  Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun ilk sezonu olan Season of the Jokes şimdi oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu yeni sezon, Batman’in ikonik düşmanı Joker’i yeni bir oynanabilir karakter olarak ekliyor, keşfedilmeyi bekleyen yeni bir Elseworlds boyutu sunuyor ve bir dizi yeni Efsanevi ve Kötü Şöhretli sınıf silahlar getiriyor.

  Season of Jokes: Farklı Bir Boyuttan Gelen Joker

  Bu Joker versiyonu, DC Multiverse’deki farklı bir boyuttan geliyor ve Arkham oyunlarında Batman’i tehdit eden ölen versiyondan oldukça farklı bir karaktere sahip. Her iki kötü karakter de tiyatral bir kişiliğe ve özellikle patlayıcılar söz konusu olduğunda sahne komedisini sevmeleriyle biliniyor.

  Metropolis’in Joker Tarafından Yeniden Yorumlanması

  Yeni Elseworld, Metropolis’i Joker’in çarpık bakış açısından görülen bir şehir olarak yeniden tasarlıyor. Oyuncular ayrıca, zamanla hasar veren ve zehirlenen düşmanların size verebileceği hasar miktarını azaltan yeni bir Zehir durum etkisiyle de deney yapabilirler.

  Seaso of Jokes Korku ve Dehşetin Gücü

  Yapı ustaları, daha yüksek seviyelere ulaştıklarında bu etkiye ekstra güç katan Infamy Setlerindeki yeni Korku Bonusu ile deney yapabilirler. ScarecrowDr. Poison ve Mad Hatter gibi rahatsız edici DC kötü adamlarından ilham alınan setler, düşmanlarınızı sizden korkutacak şekilde Korku ve Dehşet yığabilir.

  Suicide Squad: Kill The Justice League Yeni Silahlar ve Savaş Geçişi

  Yeni silahlar arasında, Mad HatterPolka-Dot Man ve Reverse Flash’tan ilham alınan öğeler bulunuyor ve Intergang yeni bir silah üreticisi olarak sahneye çıkıyor. Metropolis çetesinin silahları yakın mesafede etkili olup, her atışta birden fazla mermi atan, bu yüzden yakın dövüş uzmanları için ideal. Ayrıca, 1. Sezon, Suicide Squad savaş geçişinin çıkışını görecek. Bu, oyuncuların 76 seviye boyunca yeni kıyafetler, renk örnekleri, emojiler, ifadeler ve afişlerin kilidini açmalarını sağlayacak.

  Warner Bros. Discovery’nin Gelecek Planları

  Warner Bros. Discovery, Suicide Squad: Kill the Justice League’in piyasaya sürüldüğünden bu yana beklentilerin altında kaldığını belirtti, ancak şirket gelecekte ücretsiz oynanabilir ve mobil oyunlara daha fazla yatırım yapmayı planlıyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img