More

  Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

  Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu

   

  Onlarca oyuncunun merakla beklediği Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi nihayet ortaya çıktı! PlayStation Showcase etkinliğinde çıkış tarihi duyurulan oyun, oldukça büyük bir heyecana neden oldu. İlk olarak 2001 yılında çıkan orijinal oyundan ikonik birkaç sahnenin yeni versiyonunu gözler önüne seren fragman, oyuna ilk bakışı sağlıyor. Çıkış tarihi 8 Ekim olarak belirlenen Silent Hill 2 Remake, oyun dünyasındaki dengeleri değiştirmeye oldukça yakın gibi duruyor.

   

  Silent Hill 2 Remake PS5 ve PC Özel Olacak

   

  Silent Hill 2 Remake PS5 konsoluna ve PC’ye özel olarak çıkış yapacak. Oldukça uzun süredir birçok oyuncunun beklediği yapım, çıkış tarihi duyuruyla dikkatleri üzerine topladı. İkonik orijinal versiyonun ardından duyurusu ile heyecan ve endişe yaratan yapım, nihayet oyuncularla buluşmak üzere. James Sunderland’in ölen karısını aramak için çıktığı unutulmaz macerayı bir kez daha bizlerle buluşturacak olan Silent Hill 2 Remake, kaldığı yerden devam ediyor. Remake versiyon ile nostaljik yeni bir deneyimin kapılarını aralıyor. Yapım modernize edilen oynanış ve perspektifi oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Diğer bir taraftan ise yapım, DualSense kontrol cihazlarının tetikleyicilerini de kullanıyor.

   

   

  State of Play etkinliğinden sonra Silent Hill Transmission Yarın Düzenlenecek haber yazımızda bahsettiğimiz gibi gerçekleşen Silent Hill Transmission’da da Silent Hill 2 Remake ele alındı. Oynanış, oyun içinden birkaç sahne ve daha fazlasını içeren fragman ile çıkış tarihi ortaya çıktı. Silent Hill 2 Remake projesi Bloober Team’in ele aldığı en önemli işlerden biri. Orijinal oyun geliştirici Konami idi. Bunun yanısıra remake versiyonun Bloober Team tarafından geliştiriliyor olması ekibe büyük bir sorumluluk yüklüyor. Bir önceki fragman oldukça büyük bir tepki çekti. Combat’lara odaklanan fragman, oyunun orijinal yapısının bozulması hakkında oyuncuları endişelendirdi. Ancak yeni fragman ile görüyoruz ki, ortaya başarılı bir iş çıkmak üzere. Beklenen performansı gösterdiğini umut ettiğimiz geliştirici, şimdilik oldukça başarılı duruyor.

   

   

  Silent Hill 2 Remake ya da Deluxe versiyonu ön-sipariş verebilirsiniz. Ön-sipariş sayesinde oyunu 2 gün erken deneyimleme fırsatı ve bazı bonuslar sizleri bekliyor olacak. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img