More

  Unreal Engine 5 ile Silent Hill 3 Görselleri Yeniden Oluşturuldu

  Unreal Engine 5 ile Silent Hill 3 Görselleri Yeniden Oluşturuldu

   

  Bir hayran tarafından oluşturulan Silent Hill 3 Remake görselleri, oldukça dikkat çekmeyi başardı. Görsel kalitesini oldukça yükseltip daha detaylı hale getiren Unreal Engine 5, şaşırtıcı biçimde oldukça iyi tepkiler aldı.

   

  Görsellerin Ardından Hayranlar Silent Hill 2 Remake için Heyecanlı

   

  Detaylı görseller ve detaylandırılan ortamlar ile dikkatleri üzerine çeken hayran yapımı görseller, Silent Hill 2 Remake heyecanını daha da artırdı. Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2 Remake için daha fazla bilgi isteyen hayranlar, haber bekliyor. Diğer bir taraftan, çıkışı yaklaşan projelerdeki ortak öge eksiklikleri oyuncuları endişelendiriyor. Unreal Engine 5 ile geliştirilen resmi olmayan Silent Hill 3 rekreasyonu, oldukça etkileyici. Her ne kadar etkileyici görsellerle karşılaşsak da, konsol optimizasyonları sebebiyle bu kalite korunamayabilir.

  Silent Hill 2 Remake için Beklenti Yükselmeye Devam Ediyor

   

  Oyuncular, Silent Hill 3 rekreasyonunun ardından Silent Hill 2 Remake için daha da heyecanlı. 2022 yılında duyurulan oyun için çıkış tarihi henüz verilmedi. Tahminler doğrultusuna bu sene çıkış yapmasını bekliyoruz. İkonik Silent Hill 2 deneyiminin başarılı şekilde yeniden yaratılıp yaratılamayacağı hakkında endişeli olan oyuncular, dikkatlerini Bloober Team’den gelecek açıklamalara çevirdi.  

   

  Bunlara ek olarak resmi olmayan rekreasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Silent Hill 3 de yeniden yapım için oldukça uygun. Silent Hill 3, geçirdiği uzun yıllara rağmen güzel hatırlansa da, Unreal Engine 5 ile yeniden yapılan görselleri oyuncuları heveslendirmeyi başardı. Yeniden yapılıp yapılmayacağı muhtemelen Silent 2 Remake’in performasına bağlı olacak. 

   

  Silent Hill 2 Remake içinde Unreal Engine 5 teknolojisi kullanımı planlanıyor. Bilindiği gibi, bu zamana kadar oyundan çok fazla görsel gelmedi. Bu sebeple hayranlar, Silent Hill 2 Remake’in bu kadar detaylı olup olmayacağını merak ediyor. Diğer taraftan ise görsel açıdan etkileyici olacağı kesin. Buna rağmen Silent Hill 2 Remake’in bu kadar detaylı olması pek mümkün görünmüyor.

   

  Silent Hill Yeniden Yapımları Oyun Dünyasındaki Dengeleri Değiştirecek

   

  Video, EverLifeZach adlı bir kullanıcı tarafından Youtube’a yüklendi. Kendini hatırlatan Silent Hill 3, oldukça etkileyici görsellerle karşımıza çıktı ve eskiye duyulan özlemi anımsattı. Video, ana karakter Heather’ın oyunun başında ve sonunda bulunduğu Lakeside Eğlence Parkı’ndan görüntüleri gösteriyor. Görüntülerdeki deay, ışık ve vurgular oldukça etkileyici olsa da asıl dikkat çekici kısım Diğer Dünya. Paylaşılan video Diğer Dünya kısmına geçtiği zaman asıl şölen başladı. Korkutucu ortamın bozuk ve kirli görüntüsü oldukça heyecan verici. Diğer Dünya’nın korkutucu atmosferini HD şekilde sunulması akıllara birçok soru getirdi. Yenilenen görsellerin deneyimi ne kadar ilerletebileceği düşüncesi oyuncuları Silent Hill 3 Remake için heveslendirdi. 

   

  Videoyu paylaşan kullanıcı, videonun bu kadar detaylı olabilmesi için Unreal Engine 5’i oldukça zorladığından bahsediyor. Aynı zamanda kullanıcı, bu küçük alanı yaratmasının proje boyutunu 100 GB’a yükselttiğini de ekliyor. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img