More

  Silent Hill Transmission Yarın Düzenlenecek

  Silent Hill Transmission Yarın Düzenlenecek

   

  Konami, merakla beklenen etkinliği için nihayet tarih verdi. Oyun güncellemerinin paylaşılacağı bu etkinlik için oyuncuların heyecanı dorukta diyebiliriz. Etkinlik hakkında en büyük heyecanı yaratan detay ise olası bir Silent Hill 2 Remake duyurusu. Oyun hakkında çok uzun zamandır beklenti içinde olan oyuncular, bu defa çıkış tarihinin açıklanacağını umut ediyorlar.

   

   

  Silent Hill 2 Remake, ilk olarak 2022’de duyuruldu. PS5 için duyurulan oyun için geçen sürede oyuncular ile çok fazla bilgi paylaşılmadı. Konami ile Bloober Team arasında bir sıkıntı olduğunu düşünen oyuncular, nihayet heyecan verici habere ulaşmaya yakın görünüyor. 30 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek Silent Hill Transmission etkinliğinin “oyun güncellemeleri, filme daha derin bir bakış ve yeni ürünler” içereceği oyunculara vaat ediliyor. 

   

  Silent Hill Transmission Detayları Ortaya Çıkıyor

   

  Etkinliğın duyurusu, Silent Hill resmi twitter hesabından yapılan paylaşım ile gerçekleşti. Senenin yıldız etkinliği olması beklenen bu etkinlik, birçok heyecan verici duyuruya yer verecek gibi duruyor. Bildiğiniz gibi, Silent Hill 2 Remake, 2022 Silent Hill Transmission‘da duyurularak büyük heyecan yarattı. Bununla beraber yapılan duyurular arasında Silent Hill f,  Silent Hill: Townfall ve Silent Hill: Ascension ve Return to Silent Hill adında bir film de vardı. Şimdiye kadar yapılan duyurular arasından sadece Silent Hill: Ascension ile buluştuk. Buna ek olarak yine yakın zamanda buluştuğumuz, Silent Hill The Short Message’ın geliştirilme sürecinden de Silent Hill: The Short Message Geliştirilme Süreci Detayları Ortaya Çıktı yazımızda bahsetmiştik.

   

  Bunların sonrasında ise, yayınlanan Silent Hill 2 Remake oynanış videosu da tepki çekti. Oyuncular tarafından “oyunun gizemli ve rahatsız edici havasının bozulduğu” yorumları, endişeye neden oldu. Bunun ardından Bloober Team’in oyunun öneminin hakkında yaptığı açıkılamaya da Bloober Team, Silent Hill 2 Remake’in Öneminin Farkında başlıklı haber yazımızdan ulaşabilirsiniz. Remake yapımın, orijinalinin bütün havasını bozması hakkında endişeye kapılan oyuncular, gözü beklenen yeni açıklamalarda. Esasında, yapımın State of Play ya da Showcase etkinliğinde duyurulması daha olağan duruyordu. Ancak, diğer bir taraftan ise bu etkinlikler için duyuru yapılmadı. Bu sessizliğin üzerine, beklentiler Silent Hill Transmission etkinliğine yöneldi.

   

  Uzun bir süredir sessizliğini koruyan şirketler, şimdiye geldiğinde yeni bir duyuruya hazır duruyor. Oyuncular, bu yeniden duyuru ile birçok geliştirme ve hatta çıkış tarihi haberi alacağından umutlu.  Bu sebeple hayranlar, Silent Hill Transmission için oldukça büyük bir beklentiye sahip.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img