More

  Stellar Blade’in Ana Karakteri EVE: Bilmeniz Gereken Her Şey

  Stellar Blade’in Ana Karakteri EVE: Bilmeniz Gereken Her Şey

  Stellar Blade, bu ayın sonunda piyasaya sürülecek ve oyuncuların Stellar Blade’in ana karakteri EVE ile tanışmaları gerekecek. Sony’nin yaklaşan projesinin yüzü hakkında bilmeniz gereken her şeyi inceleyelim.

  Stellar Blade’in PS5’e Özel Lansmanı

  Stellar Blade, bu ayın sonunda yalnızca PS5 konsollarında piyasaya sürülecek ve henüz PC veya Xbox’a genişletilmesi hakkında bir bilgi yok. Sony ve Shift Up geliştirme ikilisi, oyunun orijinal olarak Project EVE olarak tanıtılmasından bu yana oyunun yayınlanma sürecini değiştirdi, ancak çoğu ayar aynı kaldı. Başlık, EVE adında bir ana karakteri takip ediyor, ancak lansmandan önce liderimiz hakkında ne kadarını biliyoruz? Şimdiye kadar açıklananlara dayanarak EVE’in arka planını ve amacını detaylandırdık. İşte bilmeniz gerekenler.

  ()

  Stellar Blade’in Ana Karakteri EVE ile Tanışın

  Sony ve Shift Up’tan Stellar Blade, gezegeni Naytiba’nın pençelerinden geri almak için Dünya’ya geri gönderilen 7. Hava İndirme Birliği üyesi EVE’i takip ediyor. Hikaye, Naytiba’nın kendi gezegenlerindeki hükümdarlığının ardından insanlığın geleceğinin belirsiz olduğu bir post-apokaliptik yarı-açık dünyada geçiyor. İnsanlığın geri kalanı, EVE’in insanlar için daha iyi bir gelecek sağlamak üzere geride bırakması gereken dış uzayda bir Koloni’de bulunuyor.

  EVE’in Silahı ve Görevi

  Kan Kenarı adı verilen tek elle kullanılan bir kılıçla silahlanmış EVE, hızlı ve güçlü saldırılar yapabilen yetenekli bir savaşçıdır. Ancak eğitimine rağmen, o ve ekibi Dünya’da onları bekleyen güçler tarafından ezilirler. Bir çöpçü olan Adam tarafından kurtarılan EVE, onu gezegendeki son insan nüfuslu şehir olan Xion’a götürür. Yeni arkadaşlarıyla birlikte EVE, kendisine bir görev edinir: Naytiba’yı yok etmek. Merhameti ve cesareti sayesinde Xion sakinleri tarafından “Melek” adını alır. EVE, ideallerinden emin bir şekilde geldi ancak hedeflerine ulaşmak için Naytiba’dan çok daha fazlasıyla yüzleşmesi gerektiğini öğrenir.

  Sonuç

  Bu bilgiler, Stellar Blade hakkında şimdiye kadar açıklananlardan derlenmiştir. Oyunun PS5 konsollarında bu ayın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve henüz PC veya Xbox’a genişletilmesi hakkında bir bilgi yok. EVE’in hikayesi ve görevi, oyuncuların maceracı ruhlarını cezbetmeye devam ediyor ve Stellar Blade’in lansmanı, Sony’nin oyun dünyasındaki iddiasını pekiştirecek gibi görünüyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img