More

  Suicide Squad: Kill the Justice League Haziran Güncellemesi Yayınlandı

  Suicide Squad: Kill the Justice League Haziran Güncellemesi Yayınlandı

   

  Karışık incelemeler alan Suicide Squad: Kill the Justice League için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncelleme, yapımdaki çoğu hata ve sorunları ele alıyor. Buna ek olarak, Pride Ayı için öğe ve ekipmanları da içeren güncelleme birçok yenilik sunuyor. Harley Quinn gibi DC’nin ikonik kötü karakterlerini barındıran Suicide Squad: Kill the Justice League, Haziran güncellemesi ile oyuncu memnuniyetini artıracak gibi duruyor.

  Suicide Squad: Kill the Justice League Haziran Ayı Güncelleme Notları

   

  Kill the Justice League yeni güncellemesi, oyunun ilk çıkışı ile karşılaştığımız bazı sorunlara parmak basıyor. Bunlardan bir diğeri ise sunucu bağlantı hataları. Bildiğiniz gibi görev sonu ödülleri ekranında yaşanan sunucu bağlantısı kopma sorunu vardı. Bu güncelleme sorunu nihayet çözüme ulaşıyor. Ek olarak “Yörünge Dışı” görevlerinde yaşanan müzik kesilmesi yine bu güncelleme ile çözülen sorunlar arasında.

   

  Ayrıca, Deadshot’ın “Eggshot” kostümü sorunu da çözüme ulaştı. Kostüm sebebiyle yaşanan görünmezlik sorunu, Kill the Justice League Haziran güncellemesi ile çözülüyor. Ek olarak, oyuncuları en memnun edecek düzeltmeler arasında kooperatif oturum sorunu da yer almayı başardı. Bu sorun, “Funny Pages” görev başlangıç noktasında oyuncuların toplanmasını engelliyordu.

   

   

  Bir diğer problem ise cezalandırma sorunu. Yine Haziran güncellemesi ile çözülen bu problem, boss’a Cezalarındırma Durumu uygulanmasına sebep oluyordu. Güncelleme bunlar ve benzeri birçok soruna çare oluyor. Bu sayede, Kill the Justice League deneyimi oldukça iyi bir seviyeye ulaşacak. Oyunun duyurusu ile yaşanan beklentiyi maalesef ki çıkış karşılayamamıştı. Birçok sorun ve eksik ile oyun pazarına dahil edilen Suicide Squad: Kill the Justice League, düzenli güncellemeler ile beklentileri karşılayacak gibi duruyor.

   

  Bu güncelleme ile, oyun dünyasına taşınan DC Comics’e yeni bir boyut geliyor. DC’nin çeşitli kötülerinin yer aldığı Kill the Justice League, evrenin daha da genişleyeceğine büyük bir işaret olarak karşımıza çıkıyor. Sevilen DC Comics evreninin oyun dünyasına taşınması serinin hayranları için oldukça büyük bir memuniyet kaynağı yaratıyor. Batman Arkham serisi ile başlayan bu furya, birçok yeni yapımı karşımıza çıkaracak gibi duruyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img