More

  Geoff Keighley, Summer Game Fest 2025 Planlarını Anlattı

  Geoff Keighley, Summer Game Fest 2025 Planlarını Anlattı

   

  Geoff Keighley, Summer Game Fest 2024’ün aldığı olumsuz eleştiriler doğrultusunda açıklamalarda bulundu. Keighley, etkinlik bu sene birçok olumsuz eleştiriye neden olsa da bazı olumu yönlerden bahsetti. Geoff Keighley, izleyici sayısında %37’lik oranda bir artış olduğunu belirtiyor. 

   

  Twitter üzerinde yapılan anketlerde D ve daha düşük değerlendirmeler alan Summer Game Fest 2024, birçok oyuncu tarafından beğenilmedi. Beğeni oranındaki bu düşüklüğe rağmen etkinlik, %37 artan izleyici sayısı ile yeni bir zirveye ulaştı. İzleyici sayısındaki artış nedeniyle Geoff Keighley, Summer Game Fest 2025 etkinliğinin gerçekleşeceğini vurguladı. Önümüzdeki yıl gerçekleşecek etkinlik içeriği hakkında bilgimiz olmasa da, oyuncular büyük başlıklar görmek istiyor.

   

  Keighley, Summer Game Fest 2025 Onayı Verdi

   

  Aslına bakıldığında Geoff Keighley bu yılki etkinliğin yeni oyunlardansa, duyurusu daha önce gerçekleşmiş oyunları içerdiğini öncesinde belirtti. Buna rağmen, beklentiyi tam olarak karşılamayan etkinlik, oyuncularda hayal kırıklığına neden oldu. Bunun yanı sıra yakın tarihte gerçekleşen Xbox Games Showcase 2024 ise memnuniyeti yakaladı. Öyle ki, yılın en sevilen etkinliklerinden biri olmayı başardı. Yeni başlıklar ve oldukça ünlü seriler konu alan Xbox Games Showcase 2024, duyuru döneminin en olumlu etkinliği. 

   

  Buna ek olarak, Summer Game Fest 2024’ün başarısızlığı Geoff Keighley’in tekil başarısızlığı olarak yorumlanmıyor. Halihazırda, geçtiğimiz ay düzenlenen State of Play de beklentileri karşılamayı başaramadı. Bildiğiniz üzere bu yıl birçok heyecan verici yapım duyurusu ile başladı. Bu heyecan verici ve hızlı gelişmelerin ardından Mayıs ayında başlanan stabilite dönemi birçok oyuncuyu mutsuz ediyor. Oyuncular hala yeni yapımlar ve mevcut oyunların güncellemelerini alıyor olsa, bunlar beklentiyi tam olarak karşılamıyor.

   

   

  Bunların yanı sıra, Switch tarafında yaşanan bazı olumsuzluklar da söz konusu. Bildiğiniz üzere Nintendo, Switch 2’yi satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu nedenle, bu yılın ikinci yarısında gerçekleşecek bir Direct sözü oyunculara vadedilenler arasında yer alıyor. Buna rağmen, şimdiye bakıldığında ise gerçekleşmesi beklenen Direct hakkında henüz bir tarih verilmedi. 

  Yaşanan olumsuzlukların ardından Summer Game Fest 2025 ile yeni başlık duyuruları ve beklenen yapımlar hakkında gelişmeleri paylaşmalarını umuyoruz. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img