More

  System Shock Yeniden Yapımı Dev Güncelleme Alıyor

  System Shock Yeniden Yapımı Dev Güncelleme Alıyor

  Nightdive Studios tarafından geliştirilen 2023 System Shock yeniden yapımı, bir dizi yeni özellik ekleyen büyük bir güncelleme alacak yakında.

  Öne Çıkanlar

  • System Shock yeniden yapımı için Nisan güncellemesi, kadın hacker seçeneği, geliştirilmiş son ve yol gösterme sistemi içerecek.
  • Nightdive Studio’nun CEO’su Stephen Kick, kadın hacker özelliğinin “sekiz yılın ürünü” olduğunu belirtiyor.
  • 1.2 güncellemesi’ndeki geliştirilmiş son, orijinal son patrona yönelik eleştirileri ele alıyor ve taze bir deneyim sunuyor.
  ()

  Nightdive Studio’nun System Shock yeniden yapımı, Nisan ayı sonunda yayınlanacak olan bir sonraki büyük güncellemede eklenecek bir dizi özelliği onayladı. System Shock yeniden yapımı için bu yeni özellikler arasında kadın hacker, isteğe bağlı yol gösterme noktaları ve daha fazlası bulunuyor.

  2023 System Shock yeniden yapım, orijinal 1994 birinci şahıs nişancı oyununu sadık bir şekilde yeniden yaratırken, bir dizi kalite iyileştirmesi ekliyor ve görselleri orijinal oyunun tasarımını bozmadan yükseltiyor. Yeniden yapımın geliştirilmesi oldukça sorunlu geçti; 2015’te başlayan ve projeyi finanse etmek için 1 milyon doların üzerinde fon toplayan bir Kickstarter kampanyası ile başladı. Ancak, geliştirmeyi yeniden başlatıp, motor değişiklikleri, özellik sızıntıları ve COVID-19 Pandemisi nedeniyle birkaç kez ertelendikten sonra geliştirmesi sekiz yıl sürdü. Oyun sonunda 2023’te piyasaya sürüldü, ancak kampanyanın hedeflerinden bazı vaat edilen özellikler başlangıçta mevcut değildi. Nightdive Studio’nun kurucusu ve CEO’su Stephen KickSystem Shock’un bir sonraki içerik güncellemesinde nelerin geleceğini yakın zamanda açıkladı, bu da kampanyanın hedeflerinden birini içeriyor.

  System Shock (2023) Güncelleme 1.2 Detayları
  • Yeni Son Sekansı
  • Kadın Hacker Seçimi
  • Yol Gösterme Sistemi
  • 11 Nisan Yayın Tarihi

  System Shock yeniden yapımındaki diğer büyük değişiklik, hem Kick hem de Nightdive iş geliştirme direktörü Larry Kuperman’ın oyunu yeniden oynamaya değer olduğunu belirttiği “Geliştirilmiş Son” olacak. Kick, bu revize edilmiş son sekansın, System Shock’un orijinal son patronuna yönelik eleştirilere yanıt olarak yapıldığını belirtiyor. Orijinal son patron, oyuncunun macerası boyunca topladığı hiçbir silahı kullanmayan farklı mekaniklere sahip bir sanal gerçeklik bulmaca/nişancı bölümüydü.

  1.2 güncellemesindeki son iyileştirme, System Shock’ta kaybolan oyunculara yardımcı olmak için tasarlanmış “Kolay Mod Yol Gösterme Sistemi”dir. Bu yol gösterme sistemi, System Shock’a ve labirent gibi koridorlarında gezinmeye alışık olmayan veya alışkın olmayan yeni oyuncuları oyuna alıştıracak. Bu güncelleme, zaten sadık bir System Shock deneyimini tazelemek için oldukça fazla şey ekliyor, bu yeni özelliklerden bazıları hayranlara Nightdive Studios’un 2023 yeniden yapımını yeniden ziyaret etmek için iyi bir neden veriyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img