More

  Tell Me Why Xbox Oyuncularına Ücretsiz

  Tell Me Why Xbox Oyuncularına Ücretsiz

   

  Xbox oyuncuları için müjdeli bir haberimiz var! Tell Me Why, Haziran ayının sonuna kadar ücretsiz indirmeye açık. Aynı zamanda Steam’de de ücretsiz hale gelen Tell Me Why, PC oyuncularını da memnun ediyor. Ancak maalesef ki yapım, Steam’de bölgemizde satışta değil. Bu nedenle sadece oyunu yalnızca Xbox üzerinden satın alabilirsiniz. Esasında, PC oyuncuları konsol oyuncularına oranla daha fazla ücretsiz oyun edinme fırsatı yakalıyor. Diğer bir taraftan ise bu ücretsiz oyunlar, platform abonelikleri sayesinde elde ediliyor. Bu nedenle  %100 ücretsiz bir deneyim sağlamasa da çoğu zaman oldukça karlı. Pride Ayı geleneği haline gelen bu uygulama, her yıl birçok oyuncunun ücretsiz şekilde oyuna erişmelerine fırsat tanıyor. 

   

  Tell Me Why Hikayesi ile Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başarıyor

   

  27 Ağustos 2020 tarihinde çıkış yapan yapım, Dontnod Entertainment tarafından geliştirildi. Tek oyunculu bir deneyim sunan oyun, aynı zamanda Xbox Game Studios tarafından yayınlanmıştır. Tell Me Why, Tyler ve Alyson Ronan adlı ikiz kız kardeşlerin hikayesini ele alıyor. Bu hikaye ile etkileyici bir deneyimin kapılarını aralayan yapım, sizleri davet ediyor. Yapım, trans birey ana karakter içeren ilk büyük bütçeli video oyunu olarak hafızalara kazınmayı başardı. Merak uyandıran yapım, oyuncuları, karakterlerin annelerinin vefatından sonra çocukluk evlerine götürüyor. Bu evde bir gizemi çözmek adına karakterlerin geçmişlerini birleştiren yapım, esrarengiz bir deneyim sağlıyor. Oyuncu seçimlerine büyük önem veren heyecan verici yapım, oyunculara hikayeyi etkileyebilecekleri araçlar da içeriyor.

   

   

  Tell Me Why incelemelerinden de görüldüğü üzere anlatı odaklı ve yavaş bir deneyim vadediyor. İncelemeler aynı zamanda, bu tür yapımlara ilgi duymayanların, yapımdan etkilenmeyeceğini de gösteriyor. Diğer taraftan ise ücretsiz hale gelen yapım, Life is Strange ve bu türün sevenleri için oldukça büyük bir önem taşıyor. Ay sonuna kadar ücretsiz olarak kapılarını bizlere aralayan yapım, sizleri derin bir deneyime davet ediyor. Xbox’ta ücretsiz olan yapıma bir şans vermek isteyebilirsiniz. Yapımın muhteşem ve etkileyici evrenine kendinizi kaptırmamak için hiçbir nedeniniz yok.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img