More

  Oyuncular, Destiny 2: The Final Shape Giriş Sorunları Yaşıyor

  Oyuncular, Destiny 2: The Final Shape Giriş Sorunları Yaşıyor

   

  Destiny 2: The Final Shape lansman gününde oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. Destiny 2’nin merakla beklenen genişleme paketi The Final Shape, oyuncuları beklenmeyen bir sorun ile karşı karşıya getirdi. ısrarlı giriş sorunları yaşadığını bildiren oyuncuların ardından, Bungie arka planda düzeltme çalışmalarının başlatıldığını duyurdu.

   

   

  Oyuncular tarafından oldukça büyük bir beklenti ile karşılanan Destiny 2: The Final Shape genişleme paketi, dün itibari ile oyuncuların erişime açıldı. Ancak erişime açılmasının ardından oyuncular, oldukça büyük bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya geldiler. Birçok oyuncu, Destiny 2: The Final Shape’i başlatmak isterken giriş sorunları ile karşılaştılar. Bunun ardından, Bungie Help Twitter hesabı, bu durumu bildirerek yürütülen bakım çalışması hakkında topluluğu bildirdi. 

   

  “Destiny 2 sunucuları kullanılamıyor” şeklinde bir açıklama mesajının beraberinde paket içeriklerine ulaşamaya oyuncular, sorunun bir an önce çözülmesini umut ediyor. İlk etapta, oyunculara “yeniden başlatma” yapmalarını öneren Bungie, kısa süreli çözüme ulaşmayı başardı. Diğer bir taraftan, bazı oyuncular bu adımları takip etmelerine rağmen hala erişim sağlayamadıklarını bildirdi. Adımları takip edip oyuna erişmeyi başaran kullanıcılar ise bazı özelliklere erişim sağlayamadı. 

   

  Bungie Destiny 2: The Final Shape Giriş Sorunu Üzerinde Çalışmaya Devam Ediyor

   

  Hayal kırıklıklarını bildiren oyuncularına ardından Bungie, lansman gününde yaşanan sorunları bir bir ele alıyor. Acil sorunları çözüme ulaştırmak ve iyileştirmek için çabalayan geliştiriciler, birkaç soruna erişmeyi başardılar. Geliştirici ekibin ulaştığı ve kısa süreli çözüme ulaştırdığı sorunlar arasında API problemleri yer alıyor. Bu sebeple “silah avantajlarını değiştirme” yeteneği geçici olarak devre dışı bırakıldı. Bu durum ayrıca ritüel silahlarındaki avantaj havuzunu da içeriyor. 

   

  Lansman birçok oyuncu için sorunlu geçse de geliştiriciler, heyecanla beklenen The Final Shape‘in en kısa sürede deneyimlenebilmesi için uğraş veriyor. Yoğun bir şekilde geçen bakım çalışmasının ardından oyun daha iyi bir hale getirildiğinde, oyuncular da sabrının karşılığını almış olacak. 

   

   

  Yeni çıkan oyun ve paketlerde karşılaşılması olası sorunlar arasında yer alan bu durum, oyuncuları şaşırtmadı. Sorunun şaşkınlık yaratmaması, yaşanan hayal kırıklığının önüne geçmeyi başaramıyor. Bungie’nin The Final Shape giriş sorununu çözerek, paketi erişilebilir hale getirmesini umut ediyoruz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img