More

  The Sims 4 – En İyi 10 Romantik Mod

  The Sims 4 – En İyi 10 Romantik Mod

   

  Yıllardır ilgi odağında olan ve oyuncular tarafından oldukça sevilen The Sims 4, romantik modları ile hikaye deneyimini iyileştiriyor. İlişkilerde gerçeklik, derinlik gibi detayları destekleyen bu modlar, kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Bu nedenle, aşağıda sizler için listelediğimiz The Sims 4 için 10 romantik mod, karmaşık ilişki dinamiklerini keşfetmeniz için tasarlandı.

  The Sims 4 Oyuncular Tarafından En Çok Tercih Edilen 10 Romantik Mod

   

  Sweet Romance Posepack

  Immortalysasims tarafından geliştirilen bu poz paketi, çiftler için samimi pozlar ekliyor. 6 yeni poz içeren bu Sims 4 modu, sim’lerinizin romantik ilişkilerini hayata geçirmek tatlı bir fırsat sunar.

   

  First Love

  LittleMsSam’in yarattığı bu mod, The Sims 4 oyuncuları için oldukça sevimli bir deneyim sunar. Çocuk sim’lerin birbirleri ile romantik ilişkiler kurmalarını sağlar. Böylelikle ilk aşk hissini deneyimleyen sim’leriniz, birbirlerinin ilk aşkı olmak için etkileşimde bulunabilirler.

   

  Sultry Sims

  Plumlace tarafından yayınlanan bu mod, sim’lerin hayatını renklendirmektedir. Sim’lerin romantik ilişkilerine samimiyet, tutku ve arzu gibi üç yeni özellik katar. Sultry Sims modu ek olarak, 12 yeni etkileşimi de deneyiminize dahil eder. 

   

  More Kisses & Co

  Maplebell tarafından geliştirilen bu mod, sim’lerinizin ilişkilerini derinleştirir. Sim’ler aralarındaki bağı ifade etmek amacıyla şefkatli sarılmalar ve küçük samimi jestleri birbirlerine sunarlar. Bu yeni etkileşimler, karakterler arasındaki duygusal bağın daha da derinleşmesini sağlar.

  Passionate Romance

  Sacrifical’ın geliştirdiği bu mod, romantik ilişkiler içinde olan sim’lerin bağlarını güçlendirir. Yeni poz ve etkileşimlere ek olarak, Passionate Romance; düğün, nişan için yeni poz seçeneklerini de oyuna dahil eder.

   

  Expanded Storytelling Relationship Bits

  Maplebell tarafından yaratılan bu mod, sim’lerin romantik ilişkilerine yeni dinamikler ekler. Uzun mesafe ilişkileri gibi özel etkileşimler sunan Expanded Storytelling Relationship Bits, sim’lere ruh hali artışları da sağlar.

   

  Wonderful Whims

  TURBODRIVER’ın yaratmış olduğu bu mod, oyunun karmaşıklık ve derinliğini artırmada oldukça büyük bir rol oynar. PG-13 atmosferini koruyan bu mod, çekim sistemini oyuna dahil ediyor. Bu çekim sistemi, sim’lerin birbirlerine karşı benzersiz çekimler hissetmelerini sağlayan dinamik bir sistemi oyunculara sunar.

   

  Relationship & Pregnancy Overhaul

  Lumpinou tarafından yaratılan bu mod, sim’lerin romantik ilişkileri hakkında kapsamlı bir kontrol sağlar. Relationship & Pregnancy Overhaul modu ile sim’lerinizin romantik yöndeki tercihlerini karakteristik ve fiziksel özelliklere göre özelleştirebilirsiniz. 

   

  Road To Romance

  Lumpinou tarafından geliştirilen bu mod, The Sims 4 deneyiminin ilişki dinamiklerine yeni bir soluk getiriyor. Bu yeni romantizm becerisi başka bir deyişle, romantik etkileşimleri organik olarak geliştirilme fırsatı sunuyor. Romantik ilişki içinde bulunan sim’ler bu mod ile gelecek planları yapabiliyor, birbirlerinin kişiliklerini övebiliyor ya da sadakati yeniden onaylayabiliyorlar.

   

  The One With All The Romance

  Katie Mods’un yarattığı bu mod ile The Sims 4 romantik ilişkileri adeta çağ atlatıyor diyebiliriz. 75 ve üstü duygu, ilişki dinamiği ve etkileşimi sunan The One With All The Romance, bu sayede romantik ilişkilerin karmaşıklığını daha derinden keşfetmenize fırsat sunuyor. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img