More

  Wuchang: Fallen Feathers 2025 Yılında Xbox Game Pass’e Geliyor

  Wuchang: Fallen Feathers 2025 Yılında Xbox Game Pass’e Geliyor

   

  Yeni ve heyecan verici bir soulslike oyunu için tanıtım gerçekleşti. Birinci gün oyunu olarak Xbox Game Pass hizmetindeki yerini alacak Wuchang: Fallen Feathers, oyuncuları yeni bir deneyime davet ediyor. Geç Ming Hanedanı döneminde geçen yeni soulslike oyunu, zorlu bir dövüş sistemi ile servisteki yerini alacak.

   

  Wuchang: Fallen Feathers Fragmanı ile Dikkat Çekiyor

   

  Wuchang: Fallen Feathers‘ın 2025 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor. Duyur fragmanı yayınlanan Wuchang: Fallen Feathers, karanlık bir sinematik ile duyuru fragmanını açıyor. Kadın bir korsan olan ana karakter Wuchang’ı bizlere tanıtıyor. Hafızasını kaybetmiş olan karakter, veba ve canavarların yayıldığı evrende oyuncuları karşılıyor. Geç Ming Hanedanı döneminde geçecek oyun, dönemin çeşitli karakterlerini de oyuncularla buluşturacak.

   

   

   

  Yayınlanan duyuru fragmanı, ana karakter Wuchang’ın, cesetlerin üzerine oturmakta olan bir canavar ile karşı karşıya geldiğini gösteriyor. Çeşitli silahlar kullanabilen karakter, aynı zamanda savaş sırasında da silahlarını değiştirebiliyor. Bunun yanı sıra karakter, gizemli Ornithropy sihir yeteneklerine erişerek silahlarını tamamlıyor. Wuchang, türün yeni oyununda, soulslike severlere eşlik edecek.

   

  Oyun Zorlu Bir Savaş Sistemini Beraberinde Getiriyor

   

  Wuchang: Fallen Feathers, soulslike köklerine bağlı kalıyor. Yapım türün gerektirdiği gibi birbirine bağlı ortamları keşfetmeye dayalı bir deneyim sağlıyor. Bunlara ek olarak yapım, aynı zamanda zorlu bir savaş sistemi de sağlıyor. Şimdilik görünene göre yapımı, türün köklerini koruması sayesinde gelecek yılın en’leri arasında görme ihtimalimiz var. Oyun, çok sayıda sihir ve silah içeren dövüş sistemi içeriyor. Oyuncular bu sayede, birçok farklı şekilde oyunu deneyimleme fırsatı elde edecek. Tüm bunlara ek olarak hayranlar, belirli yerlerde seçim yapacak ve böylelikle oyun gidişatına da katkıda bulunacak. 

   

   

  Oyuncular, 2025 yılında çıkış yapacak Wuchang: Fallen Feathers ile keyifli bir yolculuğa çıkacak. Son olarak, soulslike türüne eklenen yeni oyunu ilk günden Game Pass ile deneyimleyebileceksiniz. Bu sayede oyuncular, heyecan verici bu deneyime hızlıca erişme fırsatı yakalayacak. Şimdiden soulslike severlerin dikkatini çekmeyi başaran yapım, çıkışı ile ses getirmeyi başaracak gibi duruyor. Karanlık atmosferi ve heyecan verici hikayesi ile Xbox Game Pass ilk gün oyunu olacak yapım, gelecek yıl kütüphanelerdeki yerini alacak.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img