More

  Xbox Game Pass Bugün 6 Oyunla Vedalaşıyor

  Xbox Game Pass Bugün 6 Oyunla Vedalaşıyor

   

  Xbox Game Pass servisi, bugün 6 oyunu hizmetten kaldıracak. Bununla birlikte, bu ay Game Pass toplamda 12 oyun ile vedalaşıyor. Diğer taraftan ise Xbox Game Pass, 17 oyunu servisine dahil etti. Nisan ayında oldukça popüler oyunlara yer veren Game Pass servisi, alışık olmadığımız derece yoğun bir ay geçirdi diyebiliriz.

   

  Nisan Ayının Sonunda Xbox Game Pass ile Vedalaşacak Oyunlar

   

  7 Days to Die, bugün veda edecek oyunlar arasında bulunuyor. Dikkatleri üzerine çeken bu isim hayatta kalma, korku türlerinde oyuncularla buluştu. 54 – 540 saatlik oynanış süres, ile 7 Days to Die ilgi gören yapımlardan biri oldu. Servisten ayrılacak oyunlar arasındaki diğer isim ise Mayıs 2023 tarihinde 4 – 5 saatlik oynanış süresi ile Ravenlok. ARPG türünde Ravenlok, oyuncularına heyecanlı ve keyifli bir deneyim sunuyor.

   

   

  Bir diğer oyun ise, EA Sports NHL 22. Hokey simülatörü olan EA Sports NHL 22, Mayıs 2022’de servisteki yerini aldı. 60 – 156 saatlik oynanışı ile oyunculara sunulan EA Sports NHL 22, heyecan dolu bir deneyimin kapılarını araladı. Listeye dahil olan Loot River ise aksiyon, rol yapma türünde. Loot River, Mayıs 2022’de serviste yerini aldı. Keyifli bir oynanışa sahip olan Loot River’ın oynanış süresi ise 4 – 10 saat. 

   

  Bugün servisten, kısa oynanış süresine sahip başka birkaç oyun da kaldırılıyor. Bunlardan biri bulmaca oyunu olan Pikuniku, Mart 2022’de servisteki yerini aldı. Son olarak, Besiege, Mayıs 2023 tarihinde servisteki yerini aldı. Besiege, 5 – 17 saatlik oynama süresi ile oyuncular tarafından ilgi görmeye başardı diyebiliriz.

   

  Güncellemeler ve Oyuncu Memnuniyeti

   

  Game Pass servisi, ay ortası ve sonu olmak üzere, ayda iki kez servisteki oyunları güncelliyor. Tempoyu her daim canlı tutan Game Pass bu yıl oyuncuları memnun edecek yapımlara yer oldukça veriyor. Sürekli güncellenmesi nedeniyle sevilen servisi, yeni ve sevilen yapımları oyunculara sunması ile hepimiz tanıyoruz. Bu sebeple, Game Pass en çok tercih edilen platformlar arasında yer alıyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img