More

  Xbox Game Pass Bugün 8 Oyunla Vedalaşıyor

  Xbox Game Pass Bugün 8 Oyunla Vedalaşıyor

   

  Oyuncuların sevdiği oyun platformlarından biri olan Xbox Game Pass bugün 8 oyunla daha vedalaşıyor. Game Pass servisinden kaldırılacak oyunlar arasında oldukça sevilen oyunlar da var. Bunun yanı sıra, bu ay içinde toplamda 12 yeni oyuna yer verecek olan servis, oyuncuların memnuniyetini korumaya devam edecek.

   

  Mayıs Ayının Ortasında Hangi Oyunlar Xbox Game Pass’e Veda Edecek?

   

  Bugün Game Pass servisinden ayrılacak oyunlar arasında, yüksek metacritic puanına sahip bir yapım var. Oyunculardan ilgi görmeyi başaran Norco, bugün servise veda ediyor. Norco, 89 metacritic puanı ile en yüksek puanlı oyunlar arasında yer alıyor. Ek olarak, Norco; Mart 2022’de servisteki yerini aldı. Norco eklendiği günden bu yana birçok olumlu yorum aldı. Bu sebeple, oyunun vedası bazı oyuncuları oldukça üzdü.

  Yine bugün servisten ayrılacak oyunlar arasında Ghostlore, Just Cause 4 gibi RPG türünün sevilen başlıklar var. Buna ek olarak bu başlıklar, türün sevenleri için kayıp diyebiliriz. Diğer bir taraftan ise yeni eklemesi planlanan oyunların olması var.

  Bugün Servise Veda Eden Oyunlar Listesi

   

  Eastern Exorcist: 5 – 16 saat

  Eiyuden Chronicle Rising: 12 – 20 saat

  Fuga: Melodies of Steel 2: 20 – 35 saat

  Ghostlore: 8 – 18 saat

  Just Cause 4 Reloaded: 16 – 54 saat

  Norco: 6 – 8 saat

  SD Gundam Battle Alliance: 15 – 87 saat

  Supraland Six Inches Under: 8 – 17 saat

   

  Bildiğiniz gibi Game Pass servisi Mayıs ayının başında servise beş oyuna daha ev sahipliği yaptı. Bunlara ek olarak, mayıs ayının sonunda servis 7 oyun için daha onaydan geçti. Heyecan verici tarafta ise onay alan oyunlar arasında yarın çıkacak Immortals of Aveum olması var. Bunların yanı sıra, Game Pass, yarından yeni bir oyuna daha ev sahipliği yapacak. Bu heyecan verici yapım ise EA Sports NHL 2024. Hazlihazırda Nisan ayından beri Xbox Game Pass Ultimate abonesi olan konsol oyuncular için oynanabilirdi. Şimdi ise tüm oyuncular için sunulmaya hazırlanıyor. Oyun platformları hakkında gelişmeler için takipte kalın!

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img